Internautki oraz internauci nie kryli swojego zaskoczenia, gdy w maju tego roku dowiedzieli się, że Irina Shayk spotyka się z Kanye’em Westem. I to nie od kilku tygodni, jak zakładano na początku, ale od około dwóch miesięcy. Plotki na temat łączącego ich uczucia podgrzał fakt, że modelka i raper spędzili kilka romantycznych dni we Francji. Do sieci trafiły nawet wspólne zdjęcia z wyjazdu, na których widać, że świetnie się razem bawią. Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawy między nimi nieco się pokomplikowały. Według osoby z bliskiego otoczenia pary, Irina Shayk chciałaby, by znów „tylko” się przyjaźnili. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Irina Shayk i Kanye West nie są już razem?

To koniec romansu Iriny Shayk i Kanye’ego Westa? Prawdopodobnie tak. Us Weekly poinformował, że para nie rozmawia ze sobą tak dużo, jak dotychczas. Co więcej, Irina Shayk stara się nieco „ochłodzić” łączącą ich relację. Informator albo informatorka serwisu dodał / dodała, że modelka chce, aby wrócili do przyjaźni (przypomnijmy, że znają się i lubią od ponad dekady).

„[Irina – przyp. red.] chce, by pozostali przyjaciółmi i utrzymywali kontakt, ale trochę się wycofuje z tej relacji” – zdradziło źródło portalu Us Weekly. 

Dlaczego Irina Shayk podjęła taką decyzję? Źródło portalu Us Weekly zdradza, że gwiazda modelingu nadal lubi Kanye’ego Westa, ale nie jest gotowa wspólne wystąpienia publiczne na całym świecie. Wiele wskazuje więc na to, że zależy jej na zachowaniu prywatności. 

„Irina lubi Kanye’ego, ale nie jest gotowa na tak wiele wspólnych wystąpień publicznych na całym świecie w nadchodzących miesiącach” – dodał informator / informatorka Us Weekly. 

Warto jednak wspomnieć, że Irina Shayk i Kanye West nie skomentowali do tej pory informacji na temat ich związku, a także ewentualnego zakończenia łączącej ich relacji. Czy zdecydują się na wydanie oświadczenia w tej sprawie? Czas pokaże. 

Irina Shayk i Kanye West - historia związku

Irina Shayk i Kanye West znają się od około 11 lat. W 2010 roku gwiazda modelingu wystąpiła w teledysku do piosenki Power autorstwa byłego męża Kim Kardashian. Natomiast w 2012 roku poszła w pokazie kolekcji stworzonej przez niego marki odzieżowej podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Marzec 2021 był dla nich wyjątkowy. To właśnie wtedy zaczęli się spotykać, o czym dowiedziałyśmy się dwa miesiące później.