W lutym tego roku dowiedzieliśmy się, że Kim Kardashian i Kanye West rozstali się. Ich proces rozwodowy nadal trwa. Wszystko wskazuje jednak na to, że raper dobrze znosi tę sytuację. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, według których z Iriną Shayk, czyli jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, a prywatnie ex-partnerką Bradleya Coopera. Czy między raperem i gwiazdą modelingu rzeczywiście pojawiło się uczucie? Tym razem plotki okazały się prawdą. Irina Shayk i Kanye West właśnie wrócili z romantycznych wakacji we Francji. Oto wszystko, co wiemy o łączącym ich uczuciu. 

Irina Shayk i Kanye West są razem? 

Irina Shayk i Kanye West mają romans? Wszystko na to wskazuje. Pod koniec maja serwis plotkarski Deuxmoi podał, że między modelką oraz raperem jest coś więcej. Doniesienia te potwierdzili informatorzy. Natomiast wczoraj (9 czerwca 2021 roku) portal Daily Mail opublikował ich wspólne zdjęcia, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że Irina Shayk i Kanye West spędzili kilka dni w Prowansji. Zatrzymali się w luksusowym hotelu Villa La Coste, gdzie cena apartamentu wynosi od 1250 do 1550 euro za dobę. Prawdopodobnie zdecydowali się na krótkie wakacje z okazji 44. urodzin rapera. Na wspomnianych już fotografiach widać, że świetnie się razem bawią (świadczą o tym m.in. szerokie uśmiechy na ich twarzach). 

Irina Shayk i Kanye West są parą! Wiemy, kiedy zaczęli się spotykać 

Na zdjęciach, które kilka dni temu trafiły do sieci, widać, że Irina Shayk oraz Kanye West świetnie się dogadują i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Nic dziwnego. W końcu znają się i przyjaźnią od ponad dekady. Ale kiedy pojawiło się między nimi głębsze uczucie? Na początku mówiło się o kilku tygodniach. Ale teraz serwis plotkarski TMZ podał, że ich romans trwa znacznie dłużej. Według informatora zagranicznego tabloidu, zaczęli się widywać sporadycznie w marcu 2021 (czyli około miesiąc po tym, jak Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód). Kwiecień tego roku był przełomowy, jeśli chodzi o ich relację. Od tamtej pory modelka i raper spotykają się regularnie. Wspólne wakacje we Francji potwierdzają, że między nimi jest coś więcej. 

Irina Shayk i Kanye West - historia znajomości

Przypomnijmy, że Irina Shayk i Kanye West znają się od ponad dekady. W 2010 roku pochodząca z Rosji modelka wystąpiła w teledysku do piosenki Power autorstwa byłego męża Kim Kardashian. Natomiast dwa lata później poszła w prezentowała jego kolekcję na wybiegu podczas Paris Fashion Week. W obecnej sytuacji pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Iriny Shayk i Kanye’ego Westa.