Kim Kardashian i Kanye West tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Jak się jednak okazało, od dłuższego czasu borykali się z problemami w związku. W lutym 2021 roku Kardashianka złożyła pozew o rozwód, a tym samym zdecydowała się na zakończenie małżeństwa. Proces rozwodowy jeszcze trwa. To znaczy, że w świetle prawa celebrytka i raper nadal są małżeństwem. Ale Kanye West ma już nową partnerkę. Od pewnego czasu spotyka się z Iriną Shayk – pochodzącą z Rosji top modelką, a prywatnie mamą 4-letniej Lei oraz ex-partnerką Bradleya Coopera. Jak na nowy związek Kanye’ego zareagowała Kim Kardashian? Będziesz zaskoczona. 

Irina Shayk i Kanye West są parą!

Pierwsze informacje na temat romansu Iriny Shayk i Kanye’ego Westa pojawiły się w mediach w maju tego roku. I choć wiele osób nie wierzyło plotkom, okazało się, że modelkę i rapera łączy coś więcej niż przyjaźń (przypomnijmy, że główni zainteresowani całą sprawą znają się od ponad dekady, poza tym wielokrotnie ze sobą współpracowali). Kilka dni temu portal Daily Mail opublikował wspólne zdjęcia pary, dzięki którym dowiedzieliśmy się / dowiedziałyśmy się, że Irina i Kanye spędzili romantyczne wakacje we Francji, podczas których świętowali urodziny artysty, a także niedoszłego prezydenta USA. To dla niego szczególne miejsce. 

Irina Shayk i Kanye West mają romans. Jak zareagowała Kim Kardashian?

Jak na wiadomość o nowym związku Kanye’ego Westa zareagowała Kim Kardashian, czyli jego (prawie) była żona i mama czwórki dzieci? Serwis People podał, że członkini klanu Kardashian-Jenner wie o uczuciu, które łączy modelkę i rapera, już od kilku tygodni. Nie ma nic przeciwko temu, aby Kanye układał sobie życie u boku innej kobiety, jeśli nie będzie wpływać to negatywnie na jego relację z dziećmi. North, Saint, Chicago i Psalm, bo właśnie tak brzmią ich imiona, uwielbiają przebywać w jego towarzystwie. 

„Kim nie ma nic przeciwko temu, że Kanye się z kimś spotyka” – mówi informator serwisu People. „Jej jedynym zmartwieniem są dzieci. Zależy jej na tym, aby Kanye był obecny i spędzał z nimi jak najwięcej czasu. Dzieci uwielbiają, gdy Kanye jest w pobliżu” – dodaje. 

Osoba z bliskiego otoczenia Kim Kardashian, która udzieliła komentarza serwisowi People, dodała, że celebrytka nie chce, aby nowa dziewczyna Kanye’ego Westa odciągała jego uwagę od dzieci. Są dla niej bowiem bardzo ważne. 

„Kim nie chce, aby nowa dziewczyna odciągała uwagę Kanye’ego od spędzania czasu z dziećmi” – mówi źródło portalu People. 

Warto również wspomnieć, że jak dotąd Irina Shayk i Kanye West nie potwierdzili informacji na temat związku.