Plotki na temat autorskiej kolekcji Kim Kardashian dla dzieci pojawiły się już pod koniec 2016 roku. Dziś już wiemy, że dziecięca kolekcja zaprojektowana przez Kim Kardashian i Kanye Westa naprawdę powstanie. Gwiazda pochwaliła się pierwszymi projektami na swoim Snapchacie. W roli modelki pojawiła się córka sławnej pary, North West

3-letnia North na krótkich filmach udostępnionych przy pomocy aplikacji pozuje ubrana w beżowy, dziecięcy kożuch i cekinową żółtą sukienkę, których kolory wybrała sama. Jeżeli córka Kim i Kanye brała udział w tworzeniu najnowszych projektów pary, to możemy spodziewać się naprawdę ciekawych pomysłów. Media okrzyknęły North West najmodniejszym dzieckiem showbiznesu.

To nie pierwszy raz, kiedy West postanowił podjąć się zaprojektowania kolekcji dziecięcych. W zeszłym roku artysta zdradził, że sylwetki dziecięce pojawią się w jego pokazie Yeezy 4, który odbył się podczas ubiegłorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku. Biorąc pod uwagę, że show rapera okazało się jednym z najbardziej kontrowersyjnych pokazów podczas modowej imprezy (modelki mdlały od wielogodzinnego stania na słońcu), to chyba dobrze, że jego plany nie doszły do skutku.

Kim i Kanye nadal nie zdradzili, kiedy dokładnie kolekcja dziecięca trafi do sprzedaży. Projektant potwierdził swój udział w tegorocznym, nowojorskim Tygodniu Mody, gdzie zaprezentuje kolejną odsłonę linii Yeezy 5. Być może tym razem artyście uda się oczarować widownię stylowymi, dziecięcymi projektami!