Kim Kardashian – już nie West

W maju 2021 roku minęło 7 lat od ślubu Kim Kardashian i Kanyego Westa, który miał miejsce we Włoszech. O tym, że w związku celebrytki i rapera są problemy, media trąbiły od dawna. Mimo to, gdy na początku roku świat obiegła informacja, że jedna z najsłynniejszych par show-biznesu zamierza się rozwieść, internet rozgrzał się do czerwoności. Kanye dość szybko związał się z aktorką Julią Fox, ale jeszcze szybciej ten związek się skończył. Muzyk wielokrotnie dawał wyraz temu, że zupełnie nie może odnaleźć się w nowej sytuacji i chce, żeby żona do niego wróciła. Tymczasem – jak donosiły tabloidy – Kardashianka zaczęła sobie układać życie u boku znanego z „Saturday Night Life” komika Pete'a Davidsona, cieszącego się olbrzymim powodzeniem wśród kobiet Hollywood.

Na początku marca, po roku od złożenia wniosku rozwodowego, Kim Kardashian uzyskała rozwód i jej małżeństwo z Kanyem Westem dobiegło końca.  Celebrytka, biznesmanka i aspirująca prawniczka, kończąca w tym roku 42 lata, ponownie została singielką i wróciła do posługiwania się swoim panieńskim nazwiskiem (rezygnując z dwuczłonowego Kardashian-West). Tydzień później założycielka marek Skims, KKW Beauty i KKW Fragrance oficjalnie pokazała się na Instagramie z 13 lat młodszym satyrykiem.

Kim Kardashian i Pete Davidson wspólnie na Instagramie

Kim Kardashian i Pete Davidson już jakiś czas temu byli widywani razem, ale nigdy nie potwierdzili swojego związku. Teraz jednak oficjalnie zadebiutowali razem na Instagramie.  

Celebrytka udostępniła karuzelę zdjęć (zobaczcie je w naszej galerii). Swój post  opatrzyła podpisem „Whose car are we gonna take?!”. To nawiązanie do kwestii z filmu „Miasto złodziei” z 2010 roku (co do tego nie można mieć wątpliwości, bo pośród zamieszczonych obrazków Kim dodała również kadry z „Miasta złodziei”). Jak wam się podobają Kim i Pete razem?

Wszystkie związki Pete’a Davidsona

Życie miłosne Pete’a Davidsona będzie chyba w przyszłości tematem filmów i książek. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że to nasz współczesny Casanova z Hollywood. W marcu ubiegłego roku Pete rzekomo zaczął spotykać się z Phoebe Dynevor, a ich relacja trwała kilka miesięcy. W przeszłości był zaręczony z Arianą Grande, jednak do ślubu nigdy nie doszło, gdyż para postanowiła się rozstać. Wcześniej komik był w związkach m.in. z Kate Beckinsale, Margaret Qualley oraz Kaią Gerber. Żadna z tych relacji nie trwała zbyt długo...

 

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.