Kim Kardashian dołączyła właśnie do licznego grona gwiazd show-biznesu, które nie mogły oprzeć się urokowi Pete'a Davidsona. Po kilku tygodniach licznych plotek i spekulacji na temat statusu ich relacji w końcu wszystko stało się jasne. 41-letnia celebrytka oraz młodszy od niej o 13 lat komik postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość.

Kim Kardashian i Pete Davidson są razem

Kim Kardashian i Pete Davidson oficjalnie spotykają się! - grzmi nagłówek Page Six.

Jak donosi redakcja amerykańskiego serwisu, założycielka marek Skims, KKW Beauty i KKW Fragrance oraz gwiazdor telewizyjnego programu „Saturday Night Live” byli w ostatnim czasie na serii randek, podczas których wyraźnie między nimi zaiskrzyło. Romantyczne spotkania tych dwojga miały miejsce zarówno w Nowym Jorku, gdzie na co dzień pracuje Pete, jak i w Los Angeles, skąd pochodzi Kim.

Reakcje internautów na relację Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

Żona rapera Kanye Westa (słynna power couple nadal nie sfinalizowała swojego rozwodu) i były narzeczony piosenkarki Ariany Grande na razie nie skomentowali tych zaskakujących doniesień amerykańskiej prasy na swój temat. Wygląda jednak na to, że wcale nie muszą już tego robić... Paparazzi przyłapali ich właśnie razem w Palm Springs w dość jednoznacznej sytuacji – trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości.

Internauci nie kryją swojego zdziwienia.

Co się dzieje?

Czy on serio spotyka się z Kim?

To chyba żarty

Nie brakuje jednak osób, które twierdzą, że Kim Kardashian i Pete Davidson naprawdę do siebie pasują.

Przepraszam, jeśli tylko ja tak uważam, ALE razem są tak cholernie słodcy - czytamy w komentarzu pod najnowszym postem na fanowskim profilu Pete'a na Instagramie.

Trzymacie za nich kciuki?