Pete Davidson  ma łatkę największego uwodziciela w amerykańskim show-biznesie. Aktor i stand-uper znany z „Saturday Night Live” doczekał się listy z długim podsumowaniem swoich związków. Do tej pory gwiazdor był widywany między innymi z takimi sławami jak: Ariana Grande, Kaia Gerber, Kate Beckinsale, Margaret Qualley i Phoebe Dynevor.

Jakiś czas temu zrobiło się głośno na temat jego potencjalnego związku z Kim Kardashian. Ostatnio jednak plotki na temat tej dwójki przycichły. Teraz wszystko wskazuje na to, że wciąż są sobie bliscy. Pete Davidson właśnie świętował swoje 28. urodziny, a w gronie zaproszonych nie zabrakło też Kim Kardashian. Co ciekawe, oboje postawili tego wieczoru na identyczne stylizacje, a właściwie jedną do podziału – piżamę w kratę.

Pete Davidson i Kim Kardashian w piżamach

Mogłoby się wydawać, że imprezy w amerykańskim show-biznesie odbywają się w najlepszych klubach, obsługują je najpopularniejsi DJ-e, a zaproszeni goście prezentują stroje z najnowszych kolekcji najbardziej uznanych domów mody. Blichtr i przepych nie towarzyszą jednak wszystkim wydarzeniom. Najlepszym przykładem jest urodzinowe przyjęcie Pete’a Davidsona. Piżama party, podczas którego świętował z Kim Kardashian, Kris Jenner i raperem Flavor Flav wyróżniała nie tylko skromna oprawa związana z domowymi warunkami, ale także nietypowy dress code. Większość zaproszonych gości zdecydowała się na wybór piżamy zamiast typowo imprezowych stylizacji. Kris Jenner postawiła na komplet w czarno-brązową kratę, drugi natomiast mieli do podziału Pete Davidson i Kim Kardashian. Czy czasy, w których pojawienie się na przyjęciu w identycznej stylizacji, jak inny z gości, bezpowrotnie minęły? Wszystko na to wskazuje!

Wybór piżamy nie był jednak przypadkowy. Koszula i spodnie w brązowo-czarną kratę to modele z kolekcji marki Kim Kardashian. Celebrytka ostatnio rozwija projekty SKIMS pod kątem mody unisex. Najwyraźniej komik z okazji urodzin został jednym z ambasadorów tej linii. Para podzieliła się kompletem i to w dość niestandardowy sposób. On wziął górę, a ona dół. Pete swoją koszulę narzucił na różowy T-shirt. Dodatkowo w jego stylizacji pojawił się naszyjnik z wielkim zegarem. Kim natomiast do spodni w kratę dobrała czarny top. W jej stylizacji również nie zabrakło oryginalnej biżuterii. Gwiazda zdecydowała się na naszyjnik z okazałą zawieszką w kształcie korony. Czyżby celebrytka w ten sposób chciała nam przypomnieć o kolejnym trendzie z lat 2000.?