Od kiedy tylko Kim Kardashian i (Kan)Ye West ogłosili rozwód po 7 latach od ślubu, prasa zaczęła łączyć ich z innymi osobami. Muzyk miał być chociażby w związku z modelką Iriną Shayk. Gwiazdy nigdy nie potwierdziły tych doniesień. Teraz wygląda na to, że Kim łączona jest z Petem Davidsonem. Jak zapewnia osoba z ich otoczenia, znają się, obracają w tych samych kręgach znajomych, zatem nic dziwnego, że spędzają ze sobą czas, jak właśnie w ostatni piątek. Czy jednak jest między nimi wyłącznie przyjaźń? Czy może przeszli na kolejny etap znajomości? Tym bardziej że Pete też jest znów wolny po tym, jak rozstał się z Phoebe Dynevor, czyli  gwiazdą hitu Netflixa „Bridgertonowie”.

Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem wieczór

41-letnia gwiazda programu „Z kamerą u Kardashianów” i właścicielka marki SKIMS postanowiła spędzić piątkowy wieczór wraz ze swoją świeżo zaręczoną siostrą Kourtney, jej narzeczonym Travisem Bakerem i właśnie Petem Davidsonem. 27-letni komik jest kolegą Bakera. Nic zatem dziwnego, że pojawił się w tym towarzystwie.

Na zdjęciach, do których dotarł magazyn „People”, widać, że Kim i Pete nie unikali bliskiego kontaktu, jechali obok siebie między innymi w górskiej kolejce i podczas szalonych momentów trzymali się za ręce. Co oczywiście jest jak najbardziej normalne, ale też oczywiście wzbudziło podejrzenia, że między nimi jest coś więcej. Tym bardziej że całkiem niedawno Kim zadebiutowała w programie „Saturday Night Live” (w obłędnym różowym kostiumie z aksamitu), którego jednym z prowadzących jest Pete. Kim pocałowała go wtedy. Niby niewinnie, jednak fanki i fani gwiazdy łączą piątkowy wieczór z tym zdarzeniem z show, układając teorię, że Kim i Pete spotykają się. Są wśród nich i tacy, którzy twierdzą, że to Kourtney i Travis postanowili połączyć Kim i Pete'a w parę! Myślicie, że mają rację? Kim i Pete pasowaliby do siebie?

Pete Davidson – związki

Warto wspomnieć, że Pete spotykał się z Phoebe Dynevor przez kilka miesięcy od marca tego roku. W przeszłości był też zaręczony z Arianą Grande, jednak ostatecznie doszło do rozstania a nie do ślubu. Komik związany był również z Kate Beckinsale, Margaret Qualley oraz Kaią Gerber. Te związki nie trwały jednak zbyt długo.