O uczuciu, które połączyło Phoebe Dynevor i Pete’a Davidsona mówiono już w marcu 2021. Ale gwiazda Bridgertonów oraz popularny komik ujawnili, że są razem dopiero podczas tegorocznych wakacji. Na początku lipca pojawili się bowiem na Wimbledonie - podczas randki nie szczędzili sobie czułości (zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej galerii - na górze strony), a tym samym potwierdzili, że między nimi jest coś więcej. Wszystko wskazuje jednak na to, że związek Phoebe Dynevor i Pete’a Davidsona nie tylko nagle się rozpoczął, ale również zakończył. Zagraniczne media podały, że aktorka i komik rozstali się. Dlaczego podjęli taką decyzję? Wiemy! 

Phoebe Dynevor i Pete Davidson rozstali się!

Świat obiegła właśnie informacja, według której Phoebe Dynevor i Pete Davidson rozstali się po pięciu miesiącach związku. Dlaczego? Przyczynę rozstania podał The Sun. Według znajomych głównych zainteresowanych całą sprawą, chodziło o ich napięte terminarze, a także o dzielącą ich odległość. Przypomnijmy, że Phoebe Dynevor przebywa aktualnie w Wielkiej Brytanii i pracuje nad drugim sezonem hitowego serialu Bridgertonowie. Z kolei Pete Davidson spędza najwiecej czasu w Nowym Jorku, gdzie odbywają się nagrania do Saturday Nigh Live. Co ważne, aktorka i komik nie potwierdzili dotąd doniesień o rozstaniu. 

„Romans Pete'a i Phoebe był prawdziwym huraganem i od samego początku oboje byli całkowicie sobie oddani. Jednak w miarę upływu czasu stało się coraz bardziej oczywiste, że będzie to trudne do utrzymania” – zdradza informator / informatorka portalu The Sun.

Phoebe Dynevor bardzo dba o swoją prywatność. Dlatego nie wiemy zbyt wiele o jej uczuciowej przeszłości. Natomiast Pete Davidson może pochwalić się opinią uwodziciela. O jego związkach zawsze jest głośno! Przypomnijmy, że gwiazdor SNL zaręczył się Arianą Grande po miesiącu randkowania. Ale ich relacja nie przetrwała. Później komik spotykał się m.in. z Kate Beckinsale, Kaią Gerber oraz Margaret Qualley.