Serial Bridgertonowie, który zadebiutował na Netfliksie w grudniu ubiegłego roku, podbił serca subskrybentek oraz subskrybentów popularnej platformy streamingowej. Osiągnął międzynarodowy sukces i trafił na szczyt zestawienia najchętniej oglądanych produkcji. Nie powinien dziwić więc fakt, że tyle osób czeka teraz na premierę kolejnego sezonu, poza tym jest na bieżąco ze wszelkimi szczegółami związanymi z fabułą czy obsadą. Jeśli należysz do tego grona, niestety nie mamy dobrych wiadomości. Prace na planie Bridgertonów zostały wstrzymane. I to na czas nieokreślony. Co z premierą?

„Bridgertonowie 2”: Prace na planie serialu zostały wstrzymane!

Pod koniec maja tego roku członkowie i członkinie ekipy produkcyjnej wrócili i wróciły na plan Bridgertonów. Wtedy też do sieci trafiły zdjęcia Phoebe Dynevor, która ponownie wcieliła się w rolę Daphne, księżnej Hastings. I wszystko wskazywało na to, że wszystko układa się po myśli twórców oraz twórczyń. Niestety rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. Prace nad drugim sezonem Bridgertonów musiały zostać wstrzymane. Powód? Koronawirus

Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, według których jeden z członków i członkiń produkcji został zarażony koronawirusem, a następnie trafił do izolacji. W związku z tym prace na planie zostały wstrzymane na 24 godziny. Natomiast w ubiegłą sobotę (17 lipca 2021 roku) serwis Just Jared podał, że kolejne osoby pracujące nad drugim sezonem Bridgertonów otrzymały pozytywne wyniki testów na Covid-19. Właśnie dlatego plan po raz kolejny musiał zostać zamknięty. Tym razem na czas nieokreślony. Niestety.  

„Bridgertonowie 2” – premiera 

Data premiery drugiego sezonu Bridgertonów nie została jeszcze ujawniona. Twórcy i twórczynie serialu nie komentują także coraz częściej pojawiających się plotek na temat jej przesunięcia, które miałoby wynikać z dłuższej przerwy w nagraniach. Jeśli natomiast pojawią się jakieś informacje w tej sprawie, będziecie mogły i mogli o nich przeczytać na Glamour.pl.