Kim Kardashian przyzwyczaiła swoich fanów i fanki do dzielenia się swoim życiem prywatnym w mediach, a także w sieci. Ostatnio gwiazda programów typu reality udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o trudach związanych z wychowywaniem dzieci na co dzień. Jej słowa zaskakują, a jednocześnie dają do myślenia. 

Kim Kardashian – dzieci 

Przypomnijmy, że Kim Kardashian została mamą w 2013 roku. Dwa lata po narodzinach North, bo właśnie tak brzmi imię jej najstarszej córki, na świecie pojawił się Saint, a kolejne trzy lata później urodziła się Chicago. Natomiast Psalm, który jest najmłodszy z rodzeństwa, niedawno obchodził czwarte urodziny. Członkini klanu Kardashian-Jenner dzieli się opieką nad dziećmi z byłym mężem – Kanye’em Westem, co – jak sama przyznała w ubiegłym roku – bywa bardzo trudne. 

Kim Kardashian opowiedziała o macierzyństwie

W maju 2023 roku Kardashianka udzieliła kolejnego wywiadu na ten temat. Gościła w podcaście „On Purpose with Jay Shetty” i przyznała, że rodzicielstwo bywa naprawdę trudne i challengujące. Jako szczególnie wymagający okres wspomina pandemię Covid-19 i związaną z nią kwarantannę. 

Są takie noce, że płaczę w poduszkę. Jak, cholera jasna, to pieprzone tornado w moim domu. Na przykład, co się właśnie stało? – przyznała Kim Kardashian w „On Purpose with Jay Shetty”. 

Co ciekawe, gwiazda „Z kamerą u Kardashianów” i „The Kardashians” przyznała, że spełniając się w roli mamy, dowiedziała się najwięcej o sobie. Uważa, że na niektóre rzeczy nie można się przygotować. Nie zawsze jest idealnie. Ale warto.

Po prostu nic nie jest w stanie przygotować cię na to doświadczenie. To najbardziej wymagająca i satysfakcjonująca praca na tej planecie – stwierdziła Kim Kardashian we wspomnianym podcaście.  

Wszystko wskazuje na to, że Kim Kardashian uwielbia być mamą.