Kim Kardashian nie przebierała w chłopakach. Na swoim koncie ma wiele romansów, przelotnych znajomości, związków, a nawet małżeństw. Zobaczcie z kim celebrytka i bizneswoman była związana przez ponad dwie dekady swojej obecności w przestrzeni publicznej.

Kim Kardashian: związki – Damon Thomas

Pierwszy medialny związek Kim Kardashian okazał się niezwykle kontrowersyjny. Gdy celebrytka poznała się z 10 lat starszym Damonem Thomasem miała zaledwie 19 lat. Para pobrała się w 2000 roku i rozwiodła się po trzech latach w 2003. Kardashianka twierdziła, że w czasie brania ślubu była pod wpływem ecstasy (MDMA), czego bardzo żałowała. Rozwód gwiazdy i producenta muzycznego został sfinalizowany w 2004 roku.

 fot. Rick Rowell / Contributor / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Ray J

W czasie związku z Damonem, Kim zaczęła spotykać się z muzykiem Ray J’em. Para poznała się, ponieważ Kardashian pracowała jako stylistka dla jego siostry Brandy. I tego związku chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie w czasie jego trwania powstała słynna sekstaśma, która w 2007 roku spowodowała, że Kim stała się naprawdę sławna.

Później celebrytka tłumaczyła, że wideo zostało nagrane, gdy (znowu) była pod wpływem narkotyków. Wszyscy o tym wiedzą – powiedziała w jednym z odcinków „Keeping Up with the Kardashians” – Moja szczęka trzęsła się przez cały czas.

Burzliwy i kontrowersyjny związek Ray J’a i Kim trwał przez trzy lata i zakończył się w 2006 roku. Jednak jego konsekwencje ciągną się za muzykiem i, w szczególności, za bizneswoman aż do teraz.

 fot. John Shearer / Staff / Getty Images

Zobacz także:

Kim Kardashian: związki – Nick Lachey

Kim zaczęła spotykać się z Nickiem Lacheyem w 2006 roku, pół roku po jego rozwodzie z Jessicą Simpson. Para wybrała się razem na randkę i została zaatakowana przez paparazzich. Później Lachey przyznał, że mogła zadzwonić po nich sama Kardashianka.

Poszła do łazienki i nagle nie wiadomo skąd pojawiło się 25 paparazzich, gdy wychodziliśmy – powiedział w 2019 roku w „Watch Happens Live”. Przyznał jednak, że dobrze spędzało mu się czas z ówczesną dziewczyną. Nie utrzymują jednak kontaktu.

 fot. Joey Foley / Contributor / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Nick Cannon

Gdy Kim była w związku z Nickiem Cannonem (2006-2007) światło dzienne ujrzała wspomniana sekstaśma. W 2012 roku aktor wyznał Howardowi Sternowi, że to spowodowało ich rozstanie. A dokładniej to, że celebrytka skłamała na jej temat. Dodał jednak, że Kardashian jest jedną z najmilszych osób, jakie kiedykolwiek poznał.

Jest świetną dziewczyną! Ona i jej rodzina są jednymi z najwspanialszych osób, jakie kiedykolwiek poznałem – powiedział Cannon.

 fot. John Shearer / Staff / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Reggie Bush

Po wielu krótkich romansach Kim weszła w poważniejszy i dłuższy związek z gwiazdą NFL Reggiem Bushem. Byli ze sobą (z przerwami) od 2007 do 2010 roku. Ich relację obserwować można było w reality show „Keeping Up with the Kardashians”. Związek był na tyle poważny, że Kim myślała nawet, że Reggie to „ten jedyny”.

Mam nadzieję – wyznała „People”. – Myślę, że w końcu podjęłam dobrą decyzję. On jest po prostu bardzo słodkim, normalnym mężczyzną – dodała.

W 2012 roku jednak Amber Rose, czyli była Kanyego Westa wyznała, że Kardashian zdradzała z nim Busha.

Kim jest jednym z głównych powodów, dlaczego ja i Kanye nie jesteśmy razem – powiedziała „Star” – Oboje zdradzali mnie i Reggiego.

 fot. Frazer Harrison / Staff / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Miles Austin

Po rozstaniu z Bushem, latem 2010 roku gwiazda zaczęła spotykać się z graczem footballu z drużyny Dallas Cowboys, Milesem Austinem. Podobno byli idealnie dobrani, ponieważ oboje rozumieli i akceptowali swoje harmonogramy pracy i oddanie karierze.

Bardzo go wspiera. Kim i Miles chcą utrzymać swój związek w prywatności i nie spieszyć się – wyznało źródło serwisowi „People”.

I faktycznie ta relacja okazała się dość casualowa, ponieważ sportowiec i celebrytka rozstali się już we wrześniu tego samego roku.

 fot. Charley Gallay / Stringer / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Shengo Deane

Shengo Deane był ochroniarzem gwiazdy reality show. Para spotykała się, ale nie było to nic poważnego. Podczas piątego sezonu programu o życiu rodziny Kardashianów Kim i Shengo pocałowali się. Celebrytka przyznała później, że był to najlepszy pocałunek ever.

Kim Kardashian: związki – John Mayer

Relacja Kim Kardashian i Johna Mayera była i jest zagadką. Nie wiadomo do końca, co było pomiędzy tą dwójką. Podobno gwiazdy spotykały się ze sobą – były na paru randkach. Nic więcej jednak się z tego nie wywiązało. Z resztą Mayer znany jest z tego, że na swoim koncie ma dużo przelotnych znajomości i romansów. Być może ten był właśnie jednym z nich.

 fot. Matt Winkelmeyer / Staff / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Gabriel Aubrey

Kolejną szybką znajomością była ta z Gabrielem Aubrym. Model rozstał się wtedy z Halle Berry i niedługo później zaczął umawiać się z Kim. Związek trwał niezwykle krótko - zaledwie kilka tygodni, jednak podobno w tym czasie Gabriel, podczas Święta Dziękczynienia, zdążył poznać już rodzinę swojej „dziewczyny”.

Związek nie przetrwał jednak długo i para rozstała się kilka tygodni po rozpoczęciu znajomości. Podobno zawiązana w to była Halle Berry.

Nadal rozmawiają. Poznawali się, ale zdali sobie sprawę, że może lepiej będzie, jak pozostaną na stopie koleżeńskiej – powiedział wtedy informator serwisowi „People”.

 fot. Noel Vasquez / Contributor / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Kris Humphries

Tak, nadal jesteśmy w 2010 roku. Musiał być on dla Kardashianki naprawdę długi. Pomimo rozstania z Gabrielem w listopadzie, w grudniu związała się z Krisem Humpriesem. Ich relacja rozwijała się bardzo szybko i intensywnie. Po pół roku związku para zaręczyła się. Oświadczyny zostały uwiecznione przez kamery podczas nagrywania „Keeping Up with the Kardashians”. W sierpniu 2011 roku zakochani wzięli ślub. I tak, to to sławne małżeństwo Kim Kardashain, które trwało… 72 dni. Po nieco ponad dwóch miesiącach bycia żoną celebrytka złożyła wniosek o rozwód. Powodem miały być różnice nie do przeskoczenia.

Mam nadzieję, że wszyscy rozumieją, że to nie była łatwa decyzja. Myślałam, że to małżeństwo będzie na zawsze, ale czasami rzeczy nie układają się tak, jak to zaplanowaliśmy. Pozostajemy przyjaciółmi i życzymy sobie wszystkiego najlepszego – powiedziała Kim w oświadczeniu.

Rozwód został sfinalizowany dopiero w czerwcu 2013 roku.

 fot. Jamie McCarthy / Staff / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Kanye West

No i w końcu – Kanye West. Z pewnością był to najdłuższy i najpoważniejszy związek Kim. Chociaż nie można powiedzieć, że wolny od dram i konsekwencji.

Przyszli małżonkowie zaczęli spotykać się w 2012 roku. W czerwcu 2013 na świat przyszła ich pierwsza córka North. Niedługo później, bo w październiku West oświadczył się swojej ukochanej. Para pobrała się we Florencji w maju 2014 roku.

Kim i Kanye uchodzili za małżeństwo idealne. Doczekali się jeszcze trójki dzieci: Sainta, urodzonego w grudniu 2015 roku, Chicago, urodzonej w styczniu 2018 roku i Psalma, który na świat przyszedł w maju 2019 roku.

W 2020 roku zaczęło się psuć. W 2017 raper został zdiagnozowany z chorobą dwubiegunową. Ale do punktu krytycznego doszło trzy lata później. Muzyk dziwnie się zachowywał, udzielał kontrowersyjnych wywiadów i wygłaszał skandaliczne opinie (także na temat swojej rodziny), co nie podobało się Kim, która w lutym 2021 roku, po sześciu latach małżeństwa, wniosła o rozwód. Został on sfinalizowany dopiero półtora roku później.

Gdyby ludzie wiedzieli, jak wyglądał mój związek myśleliby: „Jak to mogło trwać tak długo?”. Żyję z przekonaniem, że zrobiłam wszystko, co mogłam, żeby się udało, dlatego mogę odejść bez poczucia winy – powiedziała Kim w jednym z odcinków „The Kardashians”.

 fot. Stephane Cardinale-Corbis / Contributor / Getty Images

Kim Kardashian: związki – Pete Davidson

No i oczywiście Pete Davidson. Ta nieoczekiwana relacja jest najświeższym (chyba, że o czymś nie wiemy) związkiem bizneswoman. Para nawiązała więź pod koniec 2021 roku, gdy nagrywała razem odcinek „Saturday Night Live”, podczas którego też pocałowała się. Założycielka marki Skims przyznała, że wtedy coś poczuła i postanowiła się odezwać. I jak wszyscy wiemy - wyszło jej to na dobre.

Zaledwie kilka tygodni później ta dwójka została przyłapana, jak trzyma się za ręce. Widziani też byli na wielu wspólnych wyjściach. W marcu 2022 roku para stała się Instagram official i momentalnie zyskała miano ulubionej pary w show-biznesie.

W kwietniu zakochani zaliczyli debiut na czerwonym dywanie, a w maju pojawili się razem na Met Gali – Kim w sukience Marylin Monroe. Od tego czasu ich relacja stała się bardziej publiczna. Komik i bizneswoman wyjeżdżali razem na wakacje, ich związek stawał się coraz bardziej silny. Pete poznał nawet dzieci Kim, z którymi nawiązał więź.

Niestety relacja gwiazd nie przetrwała. Para rozstała się w sierpniu 2022 roku. Powodem miała być odległość i odmienne grafiki, które uniemożliwiały kontynuowanie związku. Kim przyznawała później w wielu wywiadach, że jej eks jest świetnym facetem, że nadal go uwielbia i nie żywi do niego żadnej urazy. Wyznała też, że nie jest gotowa wejść w kolejny związek i woli skupić się teraz na sobie i rodzinie.

 fot. MEGA / Contributor / Getty Images