Poniżej przedstawiamy wam gwiazdy, które wynajęły surogatkę. To nie tylko pary jednopłciowe czy takie, które mają problemy z zajściem w ciążę. Wśród nich są też takie, w których kobieta nie zdecydowała się na noszenie dziecka przez 9 miesięcy w swoim brzuchu z różnych powodów. I to jest jak najbardziej OK. Wiedzieliście, że to właśnie te gwiazdy skorzystały z pomocy surogatki?

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę - Chrissy Teigen i John Legend

28 czerwca 2023 roku Chrissy i John ujawnili, że powitali na świecie swoje czwarte już dziecko. Tym razem to nie modelka nosiła je w brzuchu, a właśnie surogatka. Warto wspomnieć o tym, że kilka miesięcy temu na świcie pojawiła się ich córeczka Esti. Teraz rodzina Legendów powiększyła się o chłopca! Radosną nowinę John przekazał na Instagramie.

Wren Alexander Sthephens, nasza nowa miłość - napisał muzyk pod postem, z czwórką jego dzieci. 

Gratulujemy parze i cieszymy się jej szczęściem!

fot. Paul Morigi / Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę - Naomi Campbell 

Na koniec czerwca tego roku dowiedzieliśmy się również, że mamą po raz kolejny została Naomi Campbell! Nie jest jednak pewne, czy 53-lenia modelka skorzystała z pomocy surogatki, czy urodziła dziecko samodzielnie.

Kochanie moje, wiedz, że jesteś miłowany ponad miarę i otoczony miłością od momentu, gdy zaszczyciłaś nas swoją obecnością. Prawdziwy dar od Boga, błogosławiony! Witaj Chłopczyku. Nigdy nie jest za późno, aby zostać mamą - napisała, dodając hashtag #mumoftwo.

fot. Pascal Le Segretain / Getty Images

Fani i fanki gwiazdy zastanawiają się czy chłopiec nie jest przypadkiem adoptowany, jednak w wywiadzie dla Vogue'a z 2022 roku przyznała, że jej pierwsze dziecko - córeczka - nie jest z adopcji i że marzy o kolejnym. Campbell doczekała się dziewczynki w wieku 51 lat. Wiele wskazuje na to, że maluch przyszedł na świat dzięki surogatce. Niewykluczone jest też to, że modelka urodziła go samodzielnie. Tak czy siak gratulujemy świeżo upieczonej mamie dwójki!

Zobacz także:

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Rebel Wilson

Jedną z aktorek, która zaskoczyła swoje fanki i fanów jest Rebel Wilson. Informację o tym, że spodziewa się dziecka trzymała w tajemnicy aż do momentu jego narodzin, czyli do listopada 2022 roku. Udało się to między innymi za sprawą surogatki. Gdy córeczka Rebel przyszła już na świat, aktorka podzieliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie.

Rebel Wilson i Ramona Agruma / fot. Getty Images

Jestem niezwykle dumna, że mogę ogłosić narodziny mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, która przyszła na świat w tamtym tygodniu dzięki surogatce – napisała w mediach społecznościowych 42-latka. Nie potrafię nawet opisać, jak wielką miłością ją darzę. Jest przepięknym cudem. Jestem dozgonnie wdzięczna tym, którzy byli w to zaangażowani (wiecie, o kim mówię). Trwało to od lat… Ale szczególnie chciałam podziękować mojej cudownej surogatce, która nosiła i urodziła ją z taką gracją i troską – dodała Wilson.

Aktorka związana jest z Ramoną Agrumą.

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Khloé Kardashian i Tristan Thompson

W lipcu tamtego roku dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Khloé Kardashian i Tristan Thompson spodziewają się kolejnego dziecka. Tym razem miało ono przyjść na świat dzięki pomocy surogatki. Ten okres był dla celebrytki niezwykle ciężki, ponieważ na jaw wyszły kolejne zdrady jej byłego już chłopaka. Khloé dowiedziała się, że Tristan doczekał się dziecka z inną kobietą po tym, jak doszło do zapłodnienia surogatki.

fot. Getty Images

O drugim dziecku ekspary świat dowiedział się dopiero pod koniec okresu ciąży i to nie od samej Kardashianki, tylko od jej przedstawiciela, który potwierdził, że założycielka marki Good American zostanie mamą po raz drugi oraz prosił o uszanowanie prywatności jej oraz surogatki. Chłopiec urodził się pod koniec lipca lub na początku sierpnia 2022 roku.

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Grimes i Elon Musk

Elon Musk ma wiele dzieci z wieloma parterkami. Jedną z nich jest (była?) Grimes. Para rozchodziła i schodziła się na nowo parę razy. W marcu 2022 roku piosenkarka ogłosiła, że razem z Muskiem powitali na świecie córeczkę Exę Dark Sidrael, która urodziła się dzięki surogatce. To drugie dziecko pary.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Cameron Diaz i Benji Madden

Cameron Diaz doczekała się swojego dziecka w 2020 roku. W styczniu, dzięki pomocy surogatki, aktorce oraz Benjiemu Maddenowi urodziła się córeczka Raddix. Cameron czuje, że to dziecko jest prawdziwym cudem – powiedziało źródło serwisowi Us Weekly.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Priyanka Chopra i Nick Jonas

Priyanka Chopra i Nick Jonas są jedną z naszych ulubionych par w show-biznesie. Wzięli ślub w 2018 roku, a w styczniu 2022 ogłosili, że doczekali się córeczki Malti Marie.

fot. Getty Images

Jesteśmy przepełnieni radością, że możemy ogłosić narodziny naszego dziecka dzięki surogatce – napisał wtedy na Instagramie piosenkarz. Prosimy o prywatność w tym wyjątkowym dla nas czasie, ponieważ chcemy skupić się na naszej rodzinie. Zakochani nie pokazują twarzy swojej pociechy, ale nie oznacza to, że nie wrzucają do sieci wielu rodzinnych zdjęć. Co prawda, dziewczynka zawsze jest tyłem, ale ich fanki i fani i tak szaleją na punkcie zdjęć w trójkę. My też musimy przyznać, że są bardzo urocze.

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Tan France i Rob France

Tan i Rob France są małżeństwem od 2007 roku. W sierpniu 2021 powitali oni synka Ismaila. Nasza surogatka ma się świetnie po porodzie. Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni za najpiękniejszy prezent w naszym życiu – napisał wtedy na Instagramie prowadzący modowego show Netfliksa „Next in Fashion”.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Paris Hilton

Pod koniec stycznia 2023 roku dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Paris Hilton została mamą. Razem z Carterem Reumem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich synek urodził się dzięki pomocy surogatki. Zdecydowaliśmy się na in vitro. Mogłam dzięki temu wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy bliźniaki, chłopca i dziewczynkę – powiedziała celebrytka w programie „The Trend”. W mediach społecznościowych napisała natomiast, że posiadanie dziecka to spełnienie je marzeń. W takim razie cieszymy się jej szczęściem.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Amber Heard

W lipcu 2021 roku świat dowiedział się o narodzinach córki Amber Heard. Dziewczynka nazywa się Oonagh Paige i urodziła się dzięki surogatce. Amber potwierdziła nowinę w mediach społecznościowych, pisząc obszerny post.

fot. Getty Images

Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam mieć je na własnych zasadach. Teraz doceniam, jak radykalne jest dla nas, kobiet, myślenie w ten sposób o jednej z najważniejszych części naszego życia. Mam nadzieję, że dojdziemy kiedyś do punktu, w którym normalne będzie to, że kobieta może nie chcieć partnera i ślubu, a pragnąć dziecka. (…) Moja Córka urodziła się 8 kwietnia 2021 roku. Nazywa się Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia – napisała aktorka.

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Hilaria i Alec Baldwin

Hilaria i Alec Baldwinowie ogłosili w marcu 2021 roku, że powitali na świecie swoje szóste dziecko dzięki surogatce. Córeczka ma na imię Lucia. Para ma jeszcze 7-letnią Carmen, 5-letniego Rafaela, 4-letniego Leonardo, 2-letniego Romeo i 5-miesięcznego Eduardo. We wrześniu zeszłego roku urodziła im się kolejna córeczka – Ilaria Catalina Irena. Dziewczynkę urodziła Hilaria

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Ricky Martin i Jwan Yosef

To już 4 dziecko Ricky’ego Martina i jego męża Jwana Yosefa. Para ma jeszcze córeczkę Lucię i bliźniaki Valentino i Matteo. Pod koniec października 2019 roku urodził się ich syn – Renn Martin-Yosef. Wszystkie dzieci Martina przyszły na świat dzięki surogatkom.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Kim Kardashian i Kanye West

Byli małżonkowie Kim Kardashian i Kanye West mają razem czwórkę dzieci. Najstarsza córka, North, urodziła się bez pomocy surogatki, tak samo jak drugi w kolejności syn Saint. Przy kolejnej dwójce dzieci celebrytka i raper zdecydowali się na surogatkę. Ich decyzja spowodowana była chorobą zagrażającą życiu Kim. Podczas obu ciąż celebrytka zmagała się z łożyskiem przyrośniętym. Na początku stycznia 2018 roku dzięki surogatce na świecie pojawiła się dziewczynka – Chicago, a w maju rok później chłopiec – Psalm.  

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Nancy Juvonen i Jimmy Fallon

Jimmy Fallon i jego żona Nancy Juvonen doczekali się dwójki dzieci. Obie dziewczynki urodziły się dzięki surogatce. Pierwsza, Winnie, w 2013 roku, a druga, Frances, w 2014. Para zmaga się z problemami z zajściem w ciążę. Ja i moja żona staramy się o dziecko od jakiegoś czasu – powiedział prowadzący talk-show w wywiadzie z 2013 roku. Próbowaliśmy wielu rzeczy. W końcu zdecydowaliśmy się na surogatkę.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Cristiano Ronaldo

12 lat temu Cristiano Ronaldo został ojcem po raz pierwszy. Dzięki pomocy surogatki na świecie pojawił się Cristiano Ronaldo Junior. Jego matka nie jest znana, piłkarz nigdy nie podzielił się ze światem tą informacją. Od 2016 roku piłkarz związany jest z Georginą Rodriguez. Razem wychowują piątkę dzieci, z których troje zostało urodzonych przez surogatkę.

fot. Getty Images

Gwiazdy, które zdecydowały się na surogatkę – Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Sarah Jessica Parker i jej mąż Matthew Broderick mają trójkę dzieci. Ich 19-letni syn James urodził się bez pomocy surogatki. Inaczej było jednak w przypadku bliźniaczek. 12-letnie Tabitha Hodge i Loretta Elwell urodziła surogatka.

fot. Getty Images