Paris Hilton powitała na świecie drugie dziecko! 42-latka szczęśliwą nowiną podzieliła się na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że dziecko urodziła surogatka. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Paris Hilton powitała na świecie drugie dziecko. Znamy płeć i imię dziecka

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich. Na Instagramie celebrytki właśnie pojawił się post, w którym ogłosiła radosną nowinę. 42-latka opublikowała urocze zdjęcie ubranka z wyhaftowanym imieniem maleństwa, małych okularów przeciwsłonecznych w kształcie serc i maskotki.

Wdzięczna za moją małą dziewczynkę – podpisała post Hilton.

Kolorystyka zdjęcia wskazuje na to, że Paris urodziła się wymarzona dziewczynka! Dostała niezwykle urocze imię – London. PARIS I LONDON. IKONY – napisała jedna z fanek pod zdjęciem. W komentarzach posypały się gratulacje i słowa zachwytu. My też się do nich dołączamy! To wspaniała wiadomość.

Paris Hilton – dzieci

24 stycznia tego roku Paris poinformowała, że została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, którego urodziła surogatka. Pełne imię pociechy Hilton i Cartera Reuma to Phoenix Barron Hilton Reum. Drugie imię chłopiec otrzymał po dziadku celebrytki.

Teraz Phoenix został starszym bratem London! Jeszcze raz gratulujemy mamie i tacie dwójki!