Każda i każdy z nas uwielbia, gdy gwiazdy dzielą się zdjęciami swoich pociech. Właśnie parę z nich dostarczyła nam Paris Hilton! Gwiazda uczciła pół roku swojego synka Phoenixa i udostępniła kilka przesłodkich zdjęć z chłopcem w roli głównej. Do tego wszystko utrzymane jest w klimacie Barbie. Cuteness overload! Zobaczcie.

Paris Hilton opublikowała zdjęcia ze swoim synkiem w klimacie Barbie

Na Instagramie celebrytki pojawił się nowy post z jej synkiem Phoenixem. To pierwszy raz od bardzo dawna, gdy zdecydowała się go pokazać. Chłopiec skończył właśnie 6 miesięcy, co skłoniło Paris do napisania wzruszającego opisu.

Ta Barbie jest mamą – zaczęła. – Mój synek Phoenix skończył dzisiaj 6 miesięcy. Jest moim światem i sprawia, że czuję się kompletna. Nie mogę się doczekać, aż stworzymy razem wiele magicznych wspomnień! Mamusia ogromnie cię kocha aniołku – napisała Hilton.

Post w niecałą dobę zebrał prawie 700 tysięcy polubień i masę komentarzy. 42-latka nawiązała w opisie do Barbie nie bez powodu. Ubrana jest w różowy dres i siedzi na różowym dywanie z Phoenixem na kolanach. Oboje wyglądają przepięknie, a chłopiec nie mógłby być bardziej słodki.

Paris Hilton – synek

24 stycznia tego Paris poinformowała, że została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, którego urodziła surogatka. Pełne imię pociechy Hilton i Cartera Reuma to Phoenix Barron Hilton Reum. Drugie imię chłopiec otrzymał po dziadku celebrytki.

[Dziadek] zawsze był moim mentorem i bardzo go podziwiałam – powiedziała w wywiadzie z „Glamour”. - Byliśmy bardzo blisko i tęsknię za nim każdego dnia. Chciałam uczcić jego pamięć, dając jego imię swojemu pierwszemu synowi.