Paris Hilton została mamą

24 stycznia Paris Hilton wywołała niemałe trzęsienie ziemi w show biznesie. Tego właśnie dnia za pośrednictwem social mediów 41-latka poinformowała że została mamą. Razem ze swoim mężem, Carterem Reumem, powitała na świecie synka.  Chłopiec urodził się dzięki surogatce. Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa – tymi słowami celebrytka podpisała zamieszczoną przez siebie fotografię, przedstawiająca jej dłoń oraz maleńką dłoń niemowlaka.

Teraz DJ-ka, wokalistka, modelka, projektantka mody i businesswoman odsłoniła znacznie więcej. Jako okładkowa gwiazda najnowszego numeru brytyjskiej edycji „Glamour” udzieliła obszernego wywiadu, któremu towarzyszyła olśniewająca sesja zdjęciowa. Na dwóch fotkach Hilton pozuje ze swoją nowo narodzoną pociechą.

Paris Hilton pokazała twarz syna

Na utrzymanych w bieli, uroczych kadrach po raz pierwszy widzimy twarz synka Paris Hilton. Na pierwszym mama całuje chłopca. Na drugim dziecko opiera głowę na ramieniu Paris, a Carter całuje żonę w czoło. W rozmowie z „Glamour” gwiazda zachwyca się swoim brzdącem .

Mam taką obsesję na punkcie mojego małego aniołka, że kiedy patrzy mi w oczy, po prostu się rozpływam – mówi. To takie dobre dziecko.

Pierwsze zdjęcia potomka celebrytki ukazały się dzień po tym, jak  matka ujawniła jego imię oraz specjalne znaczenie za nim stojące. W najnowszym odcinku swojego podcastu iHeartRadio „This Is Paris” businesswoman wyjawiła, że chłopiec został nazwany Phoenix Barron Hilton Reum. Drugie imię otrzymał po dziadku Paris, hotelowym magnacie Barronie Hiltonie, który zmarł w 2019 roku w wieku 91 lat.

[Dziadek] zawsze był moim mentorem i bardzo go podziwiałam – stwierdziła. Byliśmy bardzo blisko i tęsknię za nim każdego dnia. Chciałam uczcić jego pamięć, dając jego imię swojemu pierwszemu synowi.

Słodkie?