Paris Hilton słynie z tego, że wszędzie jej pełno. 41-latka próbowała swoich sił jako DJ-ka, wokalistka, modelka, projektantka mody czy (z powodzeniem) businesswoman. I choć niegdyś gwiazda prowadziła bardzo aktywny styl życia, nie stroniąc od pracy, ostatnie lata upłynęły pod znakiem wielu zmian. Po pierwsze – celebrytka pod koniec 2021 roku wyszła za mąż za Cartera Reuma. Jeszcze wcześniej, w styczniu 2021 Hilton wspominała natomiast, że jest gotowa na bycie mamą. Ba, Paris wyznała wówczas, że poważnie myśli już na temat powiększania rodziny. 

Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę – tłumaczyła w programie „The Trend”.

Wspomniany cytat pochodzi sprzed dwóch lat. Nic więc dziwnego, że w międzyczasie fani zaczęli zastanawiać się, czy celebrytka nie jest już w ciąży. Jak się jednak okazuje, wszelkie domysły były błędne. Dziś wiemy dlaczego.

Paris Hilton została mamą! Mamy pierwsze zdjęcie pociechy celebrytki

Paris Hilton nie tak dawno widziana była na sylwestrowym koncercie Miley Cyrus, podczas którego zachwyciła kusą kreacją z odkrytymi plecami. Wówczas nic nie wskazywało na to, że 24 stycznia gwiazda zamieści na swoim profilu na Instagramie post, informując, że właśnie została mamą. Jak się okazuje, Paris i Carter skorzystali z pomocy surogatki. Doniesienia o tym, że rodzina Hilton powiększyła się o nowego członka, potwierdził magazyn „People”, dla którego celebrytka udzieliła komentarza.

Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka.

Sam wpis na Instagramie jest natomiast krótki: Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa

instagram.com/parishilton

Nie znamy jeszcze imienia chłopca. Jak tylko świeżo upieczeni rodzice postanowią uchylić rąbka tajemnicy, damy wam znać!