Cameron Diaz to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Mimo sympatii, którą darzą ją fani, gwiazda niechętnie dzieli się z nimi informacji dotyczącymi życia prywatnego. Jednak tym razem zrobiła wyjątek. Cameron Diaz wydała oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. W opublikowanym na Instagramie poście zdradza nie tylko płeć, ale również imię maleństwa. Poznajcie szczegóły!

Cameron Diaz została mamą po raz pierwszy! Znamy płeć i imię dziecka

Szczęśliwego Nowego Roku od Maddenów! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, czujemy błogość i wdzięczność, że rozpoczynamy nową dekadę, informując o narodzinach naszej córeczki, Raddix Madden – czytamy w oświadczeniu, które Cameron Diaz opublikowała na swoim profilu na Instagramie. 47-letnia aktorka została mamą po raz pierwszy. Ojcem dziewczynki jest Benjamin Madden, czyli obecny mąż Cameron Diaz (para wzięła ślub w 2015 roku). Co ważne, w dalszej części oświadczenia gwiazda zaznaczyła, że zarówno jej, jak i jej partnerowi zależy na zachowaniu prywatności. Świeżo upieczeni rodzice nie będą publikować zdjęć swojej córki – Raddix Madden. Jedyne, co mogą zdradzić, to fakt, że dziewczynka jest niesamowicie urocza.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Aktorka po raz drugi zostanie mamą >>>

W sieci pojawiły się pytania o ciążę i poród Cameron Diaz. Jak dotąd gwiazda filmu Holiday nie skomentowała tych informacji. Ale wszystko wskazuje na to, że Cameron Diaz i Benji Madden skorzystali z usług surogatki. Przypomnijmy, że na taki krok zdecydowała się również Kim Kardashian.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@benjaminmadden

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz) Sty 3, 2020 o 10:20 PST