Serwis Party.pl donosi, że Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka w 2015 roku poślubiła kolegę po fachu, Kamila Kulę. Po 2 latach urodził im się synek, którego nazwali Bruno. Jeśli wierzyć informacjom serwisu, już wkrótce aktorska para po raz drugi zostanie rodzicami! Niestety nie są znane szczegóły dotyczące ciąży Żmudy-Trzebiatowskiej. Nie wiemy, w którym jest miesiącu i kiedy powita na świecie kolejną pociechę. Aktorka na Instagramie zapowiedziała, że to jej ostatni dzień na planie zdjęciowym i od jutra udaje się na świąteczny odpoczynek. Dodała również zdjęcie ze swoim mężem i opublikowała wpis, który nie pozostawia wątpliwości. Ich rodzina wkrótce się powiększy!

Anne Hathaway urodziła. Aktorka po raz drugi została mamą >>>

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!

35-letnia aktorka wielokrotnie podkreślała, że chce mieć liczną rodzinę. Podobnie jak jej młodszy mąż Kamil Kula, który również marzy o gromadce dzieci. Marta i Kamil poznali się w teatrze i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. Bardzo szybko stanęli na ślubnym kobiercu, a dwa lata po ślubnie urodził się ich pierwszy syn, Bruno. Wygląda na to, że niedługo pociecha aktorskiej pary doczeka się rodzeństwa! Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży i razem z mężem spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka opublikowała wpis na Instagramie, pisząc, że zazwyczaj nie komentuje plotek na swój temat, ale „(...) Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii”, wyjaśniła. „Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!”, dodała, składając życzenia swoim fanom. Gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie. Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! #allyouneedislove @5czwartych

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) Gru 20, 2019 o 12:30 PST