Rebel Wilson i Ramona Agruma: związek

W czerwcu bieżącego roku, po rozstaniu z przystojnym milionerem, pochodząca z Australii aktorka i komiczka Rebel Wilson dokonała coming outu.  Gwiazda filmów „Pitch Perfect”, „Oszustki”, „Jak romantycznie” czy „Powrót do liceum” opublikowała wówczas uroczy wpis na Instagramie, w który obwieściła światu, że zakochała się w kobiecie.

Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – zakomunikowała w opisie do zdjęcia, na którym przytula się z projektantką ubrań i biżuterii, Ramoną Agrumą.

Od tej pory 42-latka chętnie chwali się wybranką serca: zamieszcza w mediach społecznościowych fotki (nie tylko z wakacji) z założycielką marki odzieżowej Lemon Ve Limon, zabiera swą ukochaną na publiczne eventy, nie ukrywa, że wreszcie odnalazła szczęście.

Rebel Wilson i Ramona Agruma: zaręczyny?

5 listopada plotkarskie media z USA podały, że związek  Rebel Wilson i Ramony Agrumy właśnie wszedł na kolejny poziom: po zaledwie kilku miesiącach znajomości panie się zaręczyły. Serwis „Page Six” przekazał, że zakochane chwaliły się tym faktem podczas imprezy halloweenowej u George'a Clooney'a.

Całowały się w kącie i otwarcie mówiły, jak bardzo są podekscytowane tym, że wkrótce wezmą ślub – powiedział informator, dodając, że oświadczyny miały miejsce kilka tygodni temu.

Mało tego. „Us Weekly” podał, że po ślubie, który ma się odbyć w 2023 roku, narzeczone planują dziecko (napisano, że Rebel Wilson chce skorzystać z komórek jajowych, które zamroziła kilka lat temu).

Rebel Wilson komentuje plotki zaręczynach

Po tych rewelacjach w stronę aktorki i jej partnerki popłynęły gratulacje. W reakcji na ciepłe słowa i pozytywne reakcje Rebel zdecydowała się skomentować doniesienia o zaręczynach. Niestety ostudziła entuzjazm fanek i fanów...

Dziękujemy za życzenia, ale nie jesteśmy zaręczone – poinformowała gwiazda w relacji na Instagramie. 

Instagram/ Rebel Wilson