Rebel Wilson dokonała coming outu

W ubiegłym roku Rebel Wilson rozstała się z młodszym o 11 lat niemieckim milionerem Jacobem Buschem. Para poznała się dwa lata wcześniej, lecz dopiero po wybuchu pandemii COVID-19 zaczęła spotykać się oficjalnie. We wrześniu 2020 roku zakochani zaliczyli wspólny debiut na Instagramie (hollywoodzka gwiazda podzieliła się uroczym zdjęciem, na którym wraz z Buschem, Helen Mirren i Kate Beckinsale wsiada do helikoptera), a wkrótce potem – brylowali na czerwonym dywanie. Jednak już pół roku później, w lutym 2021 media obiegła informacja o rozstaniu. 

 – Jacob jest niesamowitym facetem, ale po prostu nie był tym jedynym – powiedziała magazynowi „People” osoba z bliskiego otoczenia  ekspary.

Teraz pochodząca z Australii aktorka i komiczka wyjawiła, że jakiś czas temu znów dosięgła ją strzała Amora. Tym razem gwiazda filmów „Pitch Perfect”, „Oszustki”, „Jak romantycznie” czy „Powrót do liceum” zakochała się w kobiecie

–  Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała Wilson w opisie do zamieszczonego na Instagramie zdjęcia, dodając hasztag „love is love”.

Kim jest Ramona Agruma, dziewczyna Rebel Wilson?

Na fotografii widzimy uśmiechniętą od ucha do ucha 42-letnią aktorkę, obejmującą projektantkę ubrań i biżuterii, Ramonę Agrumę. Ramona jest założycielką marki odzieżowej Lemon Ve Limon (Los Angeles), promującej zrównoważoną modę – i podobnie jak Rebel, na ich wspólnym selfie promienieje szczęściem. Już w marcu pojawiła się u boku aktorki na imprezie oscarowej Vanity Fair 2022, która miała miejsce w Wallis Annenberg Center for the Performing. Niewiele jednak osób przypuszczało wówczas, że łączy je gorące uczucie.

Jak można się domyślić, znana ze swojego ciętego języka i odważnego wygłaszania poglądów Wilson nie przypadkiem zdecydowała się na coming out i przedstawienie swojej dziewczyny właśnie teraz. Czerwiec od kilkudziesięciu lat obchodzony jest na całym świecie jako miesiąc dumy (pride month). Przedstawicielki i przedstawiciele LGBTQIA świętują go nie tylko poprzez udział w paradach równości i podobnych wydarzeniach, ale również – przez mówienie o różnych odcieniach nieheteronormatywności. Teraz do tęczowej społeczności dołączyła Rebel Wilson. Gratulujemy i cieszymy się jej szczęściem!