Sarah Jessica Parker rzadko pokazuje się z dziećmi, dlatego każdy taki moment można nazwać sensacją. Tak było i teraz, gdy aktorka pojawiła się z całą rodziną na nowojorskiej premierze sztuki „Some Like It Hot”. Wszystkie aparaty skierowane były na tę piątkę, bo prezentowała się naprawdę świetnie. A dorosły syn i dwie nastoletnie córki pary są coraz bardziej podobni do swoich rodziców.

Sarah Jessica Parker z rodziną na broadwayowskiej premierze

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” i aktor znany z musicalu „Producenci” są małżeństwem od 1997 roku i doczekali się trójki dzieci, z którymi pojawili się na nowojorskim wydarzeniu. Sławnym rodzicom towarzyszył 20-letni James oraz 13-letnie bliźniaczki Marion i Tabitha, które urodziły się dzięki surogatce, a SJP była jedną z pierwszych gwiazd, które opowiedziały o tym.

Serialowa Carrie Bradshow postawiła na granatową, cekinową sukienkę i jasny płaszcz. Stylizację uzupełniła naszyjnikiem z pereł. Jej córki zainspirowały się jej stylem i obydwie miały na sobie błyszczące płaszcze w kwiaty. Pod nimi dziewczyny miały sukienki. Marion założyła aksamitną, bordową kreację, a Tabitha brązową, z jedwabiu. Wszystkie trzy wyglądały przepięknie i niezwykle elegancko.

Jeśli chodzi o panów, to postawili oni na klasykę, która nigdy nie zawodzi. Matthew wybrał niebieski garnitur w kratę, który połączył z czarnym golfem, a Jamesę granatowy garnitur i biała koszulę, którą połączył z krawatem, również w kratę.

fot. Getty Images

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

57-latka i 60-latek są jednym z najtrwalszych hollywoodzkich małżeństw. Para pobrała się w 1997 roku. Bardzo strzeże jednak prywatności. Zarówno swojej, jak i dzieci, o których nie wiemy za dużo. Sarah Jessica otworzyła się portalowi UsMagazine.com, w jaki sposób dbają z mężem o swoje małżeństwo, wychowując jednocześnie dzieci.

Nie rozmawiamy o tym – powiedziała aktorka i dodała, że mają dobry i prywatny związek, który rozwinął się na przestrzeni lat. Mamy rodzinę, dzieci, mamy relacje – wyznała.

Mimo że bardzo rzadko możemy zobaczyć tę rodzinę w komplecie na oficjalnych wyjściach, to przez ostatni rok odbyło się parę ich wspólnych występów publicznych. W marcu na przykład trójka dzieci obecna była na premierze sztuki pary „Plaza Suite”. Bliźniaczki pokazały się również na czerwonym dywanie podczas premiery „Hokus pokus 2”. No a w grudniu 2021 roku James towarzyszył swojej mamie na premierze pierwszego sezonu serialu „I tak po prostu”. Czekamy na więcej wspólnych wyjść w piątkę.