Premiera „I tak po prostu”, czyli długo wyczekiwanej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, została zaplanowana na 9 grudnia 2021 (tak, to już dziś!). Dzień wcześniej odbyła się natomiast uroczysta premiera, na której nie zabrakło gwiazd nowego sezonu kultowego serialu, na czele z Sarah Jessiką Parker. Odtwórczyni roli głównej nie pojawiła się jednak sama na czerwonym dywanie. Towarzyszyli jej mąż, Matthew Broderick, a także najstarszy syn – James Wilkie Broderick. Ich wspólne zdjęcia z tak zwanej ścianki robią teraz furorę w sieci – same i sami zobaczcie. 

„I tak po prostu”: Sarah Jessica Parker z mężem i synem na premierze serialu

W Museum of Modern Art, gdzie zorganizowano oficjalną premierę „I tak po prostu”, pojawili się m.in. twórcy i twórczynie serialu, a także grające w nim gwiazdy. Wśród nich (oczywiście!) Sarah Jessica Parker w kreacji z metką Oscar de la Renta, czyli marki, którą uwielbiała Carrie Bradshaw, w różowych szpilkach z SJP Collection, a do tego z torebką od Erdem i biżuterią w stylu vintage. Wyglądała obłędnie. No i po raz kolejny udowodniła, że ma wiele wspólnego ze swoją bohaterką z „Seksu w wielkim mieście”. 

Na czerwonym dywanie Sarah Jessica Parker pozowała w towarzystwie swoich bliskich, a mianowicie Matthew Brodericka, z którym wzięła ślub 19 maja 1997 roku oraz 19-letniego Jamesa Wilkie’ego Brodericka. Co o nim wiemy? Z jego oficjalnego profilu na Instagramie wynika, że nastolatek interesuje się muzyką i sportem. Najchętniej publikuje jednak zdjęcia ze swoimi przyjaciółkami oraz przyjaciółmi. To najstarsze dziecko gwiazdorskiej pary. Przypomnijmy, że Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick są również rodzicami urodzonych w 2009 roku bliźniaczek – Marion Loretty Elwell i Tabithy Hodge.

W naszej galerii możecie zobaczyć wspólne zdjęcia Sarah Jessiki Parker, Matthew Brodericka i Jamesa Wilkie’ego Brodericka, o których dziś mówi cały świat. Wszystko wskazuje na to, że świetnie się razem bawili. W sieci nie brakuje fotografii z czerwonego dywanu, na których trzymali się za ręce. Wyglądali naprawdę uroczo.