Ricky Martin i Jwan Yosef pokazali zdjęcia córeczki

Gdy na kilka minut przed końcem 2018 roku Ricky Martin i jego mąż Jwan Yosef pochwalili się, że zostali rodzicami dziewczynki, świat oszalał. Zdjęcie z maleństwem rozczuliło internautów, zwłaszcza, że zostało opatrzone podpisem:

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki, Lucii Martin-Yosef. To dla nas wyjątkowy czas i nie możemy się doczekać drogi, jaką pokonamy wspólnie z tą maleńką istotą. Jej piękni braci, ja oraz Jwan zakochaliśmy się w Lucii od pierwszego wejrzenia - napisał Ricky.

Trzy lata później, z okazji urodzin córeczki, partner słynnego piosenkarza udostępnił zdjęcia Lucii!  Widzimy na nich gwiazdora z odsłoniętym torsem i dziewczynką na plaży luksusowego kurortu Dorado w Puerto Rico. Jwan napisał:

Dzisiaj cieszę się podwójnie, bo mój niesamowity mąż Ricky Martin kończy 50 lat, a nasza córka Lucia kończy 3 lat.  Jesteś moim promieniem światła przez ostatnie pięć dekad i  życzę sobie kolejnych 50 lat pełni tego światła. Kocham cię na zawsze.

Ponieważ para chroni prywatność swoich najmłodszych pociech i niezwykle rzadko pokazuje ich fotografie, internauci oszaleli po  raz kolejny. Post zebrał blisko 90 tys. polubień (większość pozostałych wpisów Jwana ma kilka, kilkanaście tysięcy reakcji).

Zobaczcie same/ sami udostępnione materiały. Słodkie?

Ricky Martin i Jwan Josef wychowują czwórkę dzieci

Ricky Martin i Jwan Yosef są małżeństwem od stycznia 2017 roku, a parą od stycznia 2016. Wychowują wspólnie czwórkę dzieci: 13-letnich bliźniaków Matteo i Valentino, 3-letnią córeczkę Lucię oraz 2-letniego Renna.

Autor hitów „La Copa De La Vida”, „Livin' La Vida Loca”, „Maria” czy „She Bangs”, który skradł serca wielu kobiet na całym świecie, w 2010 przyznał, że jest w związku z mężczyzną. Wtedy też zaczął pokazywać się publicznie z finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym był w romantycznej relacji przez pięć lat. Dwa lata wcześniej na świat przyszli Matteo i Valentino, a Ricky w pełni poświęcił się opiece nad chłopcami.