Dla Ricky’ego Martina 2019 rok już jest bardzo udany. Autor takich hitów, jak La Copa De La Vida, Livin' La Vida Loca, Maria czy She Bangs i jego mąż Jwan Yosef zostali rodzicami dziewczynki! Informacją tą wokalista podzielił się na Instagramie kilka minut przed końcem 2018 roku, publikując słodkie zdjęcie z maleństwem i dodając wzruszający komentarz: 

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki, Lucii Martin-Yosef. To dla nas wyjątkowy czas i nie możemy się doczekać drogi, jaką pokonamy wspólnie z tą maleńką istotą. Jej piękni braci, ja oraz Jwan zakochaliśmy się w w Lucii od pierwszego wejrzenia - napisał Ricky. 

Ricky Martin i Jwan Yoses, którzy są małżeństwem od stycznia 2017 roku, a parą od stycznia 2016, wychowują już wspólnie dwóch chłopców, bliźniaków Matteo i Valentino. W sierpniu 2008 roku urodziła ich matka zastępcza. W wychowywaniu Matteo i Valentino od 2010 roku wokaliście pomagał finansista Carlos Albella González. Po prawie czterech latach związku para rozstała się, a Ricky w pełni poświęcił się opiece nad chłopcami. 

Wspomniane zdjęcie malej Lucii oraz synów Ricky'ego możecie zobaczyć w naszej galerii powyżej! 

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Zobaczcie, jak wygląda >>>