Kilka dni temu w sieci zawrzało, kiedy pojawiła się informacja, że Rebel Wilson i Ramona Agruma zaręczyły się. Gwiazda filmów „Pitch Perfect”, „Oszustki”, „Jak romantycznie” czy „Powrót do liceum i jej partnerka według serwisu PageSix.com miały chwalić się zaręczynami podczas imprezy halloweenowej u George'a Clooney'a i opowiadać o planowanym ślubie.

Kolejne rewelacje podał wkrótce „Us Weekly”. Po ślubie, który miałby nastąpić w 2023 roku, dziewczyny miały planować dziecko, a dokładnie skorzystać w tym celu z komórek jajowych Rebel, które zamroziła kilka lat temu. W końcu aktorka postanowiła odnieść się do plotek i w relacji na Instagramie podziękowała za gratulacje, którymi zostały z Agrumą zalane. Niestety oświadczyła, że nie są zaręczone. Nie odniosła się jednak do innych wieści, a dziś, 7 listopada 2022 roku podzieliła się ze światem radosną nowiną i najsłodszym zdjęciem, jakie zobaczycie – 42-letnia Rebel została mamą po raz pierwszy!

Rebel Wilson powitała na świecie pierwsze dziecko! Znamy płeć i imię

Tryskająca dumą i szczęściem Rebel Wilson poinformowała fanki i fanów za pośrednictwem Instagrama, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Opublikowała zdjęcia maleństwa, które urodziła surogatka. Rebel Wilson została mamą dziewczynki o imieniu Royce Lillian. 

Z dumą ogłaszam pojawienie się na świecie mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę – napisała pod zdjęciem maleńkiej Royce ubranej w bladoróżowy kombinezon i skarpetki z jednorożcami. – Nie potrafię nawet opisać miłości, którą do niej czuję, jest pięknym cudem!

Australijska gwiazda podziękowała też wszystkim osobom zaangażowanym w długi proces, dzięki któremu dziecko pojawiło się na świecie, zwłaszcza surogatce.

Jestem dozgonnie wdzięczna wszystkim, którzy byli zaangażowani (wiecie, o kim mowa), to były lata pracy… Jednak szczególnie chciałam podziękować mojej wspaniałej surogacie, która nosiła pod sercem i urodziła moją córeczkę. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity prezent. Najlepszy prezent!!

Czy w świetle informacji, że Rebel Wilson starała się o dziecko latami, można sądzić, że jej obecna partnerka, Ramona Agruma, pojawiła się w życiu Rebel, kiedy ta już była naprawdę blisko zostania mamą? Być może. Przypomnijmy, że Rebel oficjalnie opowiedziała o swojej relacji z Agrumą około pół roku temu. Ale... Czy to nie słodkie, że imiona Royce, Rebel i Ramony zaczynają się od tej samej litery? A Rebel i Ramona założyły markę R&R?

Ramona póki co nie podzieliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciem małej Royce. Opublikowała za to na InstaStories zdjęcia z baby shower, które wydały razem z Rebel jakiś czas temu. 

ramonaagruma / instagram.com

Zobacz także:

Rebel Wilson i Ramona Agruma

Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała na początku czerwca na swoim Instagramie Rebel pod zdjęciem z ukochaną, robiąc tym samym coming out. I od tego momentu chętnie dzieląc się swoją miłością ze światem!