Priyanka Chopra ma teraz wyjątkowo napięty grafik. Założyła markę kosmetyczną Anomaly, działa w UNICEF-ie, a już niedługo rozpocznie prace nad swoimi dwoma filmami – „Jee Le Zaraa” i „Cowboy Ninja Viking”. Niedawno wróciła z Polski, gdzie spotkała się z ukraińskimi uchodźcami. Widać jednak, że gdy tylko przyleciała do domu, do Los Angeles, w całości poświęca się rodzinie. Była Miss World podzieliła się ze światem nowym zdjęciem z Nickiem Jonasem i ich małą córeczką Malti Marie. Zobaczie!

Priyanka Chopra pozuje w basenie razem ze swoją rodziną

Priyanka wstawiła na Instastory zdjęcie wydrukowane z polaroida. Widzimy na nim uśmiechniętą aktorkę, trzymającą córeczkę. Obok nich obecny jest Nick Jonas – mąż Priyanki i tata dziewczynki. Fotografia została wykonana w basenie obok posiadłości pary. Za nimi rozpościera się piękny widok.

Priyanka i Nick strzegą prywatności Malti Marie. Nie widzimy więc jej twarzy. Zasłonięta jest emotikoną serduszka. Przypomnijmy, że wiadomość, że para spodziewa się dziecka również nie została ujawniona aż do samego końca. Sprawę znacznie ułatwiał fakt, że Malti Marie urodziła surogatka. Jak widać, jej rodzice od początku nie chcieli zdradzać o niej za dużo.

Niedzielny brunch Priyanki, Nicka i Malti Marie

Zanim aktorka podzieliła się z fankami i z fanami słodkim rodzinnym zdjęciem, na swoje Instastory wstawiła zdjęcia z niedzielnego brunchu. Na tle gór i basenu zobaczyć możemy pięknie zastawiony stół. Priyanka opublikowała też jedno urocze zdjęcie, na którym widzimy dłoń jej córeczki. MM approved – napisała oraz dodała emotikony małego dziecka i czerwonego serca.

Pierwsze wakacje Maltie Marie

Córeczka aktorki i piosenkarza urodziła się w styczniu tego roku. Jest to pierwsze dziecko pary. Maltie Marie niedawno skończyła 6 miesięcy, z okazji czego dostała od rodziców sukienkę z haftem „6 months”. Pomimo tego, że wszystko wygląda pięknie i sielankowo, Priyanka i Nick, po przyjściu na świat ich córeczki, przeżyli chwile grozy. Po narodzinach Maltie Marie musiała spędzić ponad sto dnia na oddziale intensywnej terapii. Świeżo upieczeni rodzice nie mogli więc od razu cieszyć się cudownymi pierwszymi chwilami z córeczką.

Zobacz także:

Nadrabiają je teraz, spędzając z małą każdą wolną chwilę i doceniając ten wspólny czas. A mała Maltie Marie przeżywa właśnie swoje pierwsze w życiu wakacje!