„Jestem Georgina” na platformie Netflix

Od kilku dni na polskim Netfliksie triumfy święci serial dokumentalny „Jestem Georgina”, której bohaterką jest pochodząca z Argentyny Georgina Rodriguez. Jak czytamy w oficjalnym opisie, to „emocjonalny i wnikliwy portret życia codziennego mamy, influencerki, kobiety biznesu i partnerki Cristiano Ronaldo”. Ukochana Ronaldo ujawnia w nim kulisy trwającego od 6 lat związku z portugalskim piłkarzem. Trzeba przyznać, że z kolejnych odcinków wyłania się historia, która przypomina nieco tę ze znanej na całym świecie baśni o Kopciuszku.

– Nic w życiu nie przyszło mi łatwo – mówi 28-latka, opowiadając m.in. o początkach związku z zawodnikiem.

 Jedna z najgorętszych obecnie par show-biznesu spotkała się w 2016 roku sklepie Gucci w Madrycie, gdzie Georgina pracowała, a Ronaldo robił zakupy. Rodriquez wyjaśnia, że z obu stron była to miłość od pierwszego wejrzenia. Wspomina „motyle w brzuchu” i ekscytację, które poczuła, gdy ujrzała „wyglądającego bosko” mężczyznę.

Georgina Rodriguez: Przyjeżdżałam autobusem, wracałam bugatti

Modelka przyznaje, że związek z najsłynniejszym piłkarzem na świecie wywrócił jej życie do góry nogami. Kiedyś sprzedawczyni w luksusowym butiku, dziś pławi się w dostatku. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 30 milionów osób. Na wyciągnięcie ręki ma ekskluzywne podróże do najpiękniejszych zakątków świata i loty prywatnymi samolotami.

 – Odrzutowiec bardzo ułatwia życie. Nie zniosłabym dwóch godzin na lotnisku z Cristiano. Wolałabym już nigdzie nie lecieć. Zawsze staram się podróżować z przyjaciółkami, żeby mogły doświadczyć tego, co ja – stwierdza w dokumencie nasza bohaterka.

Jest coś uroczego, gdy opowiada o tym, jak „trudno” było jej na początku odnaleźć się w tym pełnym przepychu świecie. „Przyjeżdżałam autobusem, wracałam bugatti. Nikt nie mógł w to uwierzyć...” – wspomina swoje podróże do i z pracy. Twierdzi, że na początku nie mogła się odnaleźć w willi ukochanego.

– Gdy po raz pierwszy byłam w domu Cristiano, ciągle się gubiłam. Nie wiedziałam, jak dojść do kuchni po szklankę wody. Powrót do salonu zajmował mi pół godziny, bo nie znałam drogi. To wielki dom, a ja od dziecka mieszkałam w maleńkich mieszkaniach. Chyba dopiero po sześciu miesiącach udało mi się poznać wszystkie pomieszczenia – zwierza się celebrytka.

Georgina Rodriguez: zaręczyny i ślub?

Publicznie Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo zadebiutowali w styczniu 2017 roku. Kilka miesięcy później, w listopadzie, na świat przyszła ich córka, Alana Martina. W czerwcu zaś zostali rodzicami bliźniaków – Mateo i Evy, które urodziła surogatka. Następnie na świecie pojawił się Cristiano Ronaldo Jr. W październiku 2021 roku 36-letni gwiazdor futbolu i młodsza o 8 lat Georgina poinformowali, że spodziewają się bliźniąt.

Ich związek od  początku wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. W sieci regularnie pojawiają się spekulacje dotyczące ich życia prywatnego, a zwłaszcza zaręczyn i ślubu. Już w listopadzie 2018 roku, gdy modelka wrzuciła na Instagram Stories zdjęcie luksusowego pierścionka marki Cartier, spekulowano, że młodzi powiedzą sobie „tak”. Wobec braku komentarza zakochanych rok później media obiegła informacja, że para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonia rzekomo miała miejsce w Maroku i przyczyniła się do kolejnego wysypu plotek na temat orientacji seksualnej portugalskiego zawodnika, które trwają od lat.

Opublikowane na Instagramie wspólne zdjęcie z sierpnia 2020 roku, podpisane przez Georginę komentarzem: „YESSS”, miało stanowić ostateczny dowód na to, że para się zaręczyła (sami zainteresowani nie zaprzeczyli, ani nie potwierdzili przypuszczeń). Wszystko wskazuje, że rzeczywiście tak się stało, a Georgina i Cristiano są już po ślubie. W połowie stycznia, odbierając nagrodę specjalną za rekordowe wyniki, podczas uroczystej gali FIFA The Best Ronaldo wygłosił przemówienie, a swą partnerkę nazwał żoną.

Zobacz także:

Georgina Rodriguez w ciąży z bliźniakami

Obecnie cała rodzina Ronaldo przebywa w Dubaju, gdzie udali się na wakacje. Dumny mąż (?) i ojciec pochwalił się wspólnym czasem z bliskimi, publikując na Instagramie fotografię całej paczki. Największe zainteresowanie mediów przykuł ciążowy brzuszek Georginy, która za kilka miesięcy urodzi chłopca i dziewczynkę. Opalenia, zadowolona, korzysta z uroków życia....