John Legend i Chrissy Teigen, zaledwie pół roku po narodzinach córki Esti, powitali na świecie kolejne dziecko. Powiększenie rodziny para zawdzięcza surogatce, która kilkanaście godzin temu urodziła im syna.

John Legend i Chrissy Teigen mają czwarte dziecko. Przyszło na świat dzięki surogatce

Informacja o nowym członku rodziny Johna Legenda i Chrissy Teigen dotarła do nas 28 czerwca. Artysta opublikował na swoim instagramowym profilu serię zdjęć z noworodkiem.

Wren Alexander Stephens, nasza nowa miłość - napisał pod serią uroczych rodzinnych kadrów.

W komentarzach posypały się gratulacje, do których oczywiście się dołączamy! 

Para nie tylko podzieliła się na Instagramie zdjęciami chłopca, ale również zamieściła wyjątkowe podziękowanie dla surogatki. To właśnie na jej cześć czwarty potomek Legendów (Stephensów) nazywa się Wren Alexander. W obszernym opisie długiej i trudnej drogi, którą przeszła Chrissy Taigen, by spełnić marzenie o dużej rodzinie, czytamy, że do pierwszego zapłodnienia surogatki metodą in-vitro doszło wiele miesięcy temu, jednak próba okazała się bezskuteczna.

Chcemy podziękować za ten niesamowity dar, który nam dałaś, Alexandro – napisała modelka, odnosząc się do ich niesamowitej, kochającej, współczującej surogatki. Dowodem na wyjątkową relację Chrissy z surogatką jest jedno ze zdjęć, na którym żona Johna Legenda całuje ciążowy brzuch kobiety, która nosiła jej dziecko.

Dzieci Johna Legenda i Chrissy Teigen

Chrissy Teigen i John Legend wielokrotnie wspominali w wywiadach, że od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Para poza nowo nardzonym Wrenem ma jeszcze trójkę dzieci - 7-letnią Lunę, 5-letniego Milesa oraz półroczną Esti. W 2020 roku rodzinę dotknęła tragedia. Modelka ze względu na zagrożenie życia musiała przerwać ciążę. 

W połowie ciąży okazało się, że nasz syn nie przeżyje. I ja, bez interwencji medycznej, także. Nazwijmy to po imieniu: zrobiłam aborcję. Zrobiłam aborcję, aby uratować swoje życie, dziecko nie miało żadnych szans – wyznała we wrześniu 2022 roku.

Zobacz także: