Gigi Hadid poprowadzi program na Netflixie. „Modni i modniejsi” powracają!

OMG! Gigi Hadid poprowadzi modowe show Netflixa „Modni i modniejsi” (po ang. – „Next in Fashion”). To podwójne zaskoczenie, bo po pierwsze – dotychczas robiła to słynna brytyjska influencerka Alexa Chung. A po drugie – Netflix nie przewidywał kontynuacji produkcji. Zakomunikował wręcz, że z niej rezygnuje i na drugi sezon nie ma co liczyć. Najwyraźniej jednak postanowił dać jej drugą szansę. Właśnie z nową prowadzącą. Gigi Hadid nie będzie jednak sama. Może liczyć na Tana France'a, który z programem związany jest od samego początku jako drugi współprowadzący show. To właśnie on poinformował opinię publiczną o zmianach. 

„Kto by przypuszczał 4 lata temu, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się na FaceTime (dzięki @evachen212), że wspólnie poprowadzimy «Next in Fashion»! Tak, dobrze przeczytaliście. Sekret wyszedł na jaw” – na swoim instagramowym profilu napisał Tan France kilkanaście godzin temu. I dodał: „Lepiej się przygotujcie, castingi już ruszyły”.

Na pozytywne reakcje nie trzeba było czekać długo. „Taktaktaktaktaktak”, To będzie wspaniałe!!!”, „Gratulacje” – można przeczytać w komentarzach pod postem, który zdążyło polubić już ponad milion pięćset tysięcy osób! Być może także dlatego, że prezenter opublikował również galerię kilku zdjęć, do których pozuje wspólnie z top modelką. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same:

„Modni i modniejsi” („Next in Fashion”) – co to za program?

Program „Modni i modniejsi” („Next in Fashion”) na platformie streamingowej Netflix zadebiutował w styczniu 2020 roku. I był pierwszą modową produkcją platformy. Pierwszy sezon składał się z 10 odcinków. A każdy z nich poświęcony był zmaganiom młodych projektantów, walczących ze sobą o nagrodę główną – 250 tysięcy dolarów oraz możliwość sprzedania swojej kolekcji na prestiżowej platformie sprzedażowej Net-A-Porter. By ją zdobyć musieli mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, które stawiali przed nimi doświadczeni przedstawiciele branży. Program można więc porównać do popularnego w naszym kraju „Project Runway”. Najwyraźniej jednak „Modni i modniejsi” nie zdobyli aż takiej popularności jak telewizyjne show, skoro Netflix nie zdecydował się na przedłużenie formatu. A przynajmniej tak myśleliśmy do tej pory. Najwyraźniej jednak producenci zmienili zdanie, wierząc, że Gigi Hadid wszystko czego się dotknie, zamienia w złoto. I chyba coś w tym jest, bo szczerze mówiąc, nie możemy się już doczekać. Stay tuned!