„Modni i modniejsi” („Next In Fashion”), czyli nowy program o modzie na platformie Netflix

Marzycie o karierze w branży mody? A może po prostu chcecie zobaczyć, jak wygląda życie początkującego projektanta (a nie należy ono do najłatwiejszych)? Nie możecie przegapić nowego programu o modzie, który oglądać można na Netfliksie. To pierwsze reality show o modzie wyprodukowane przez NetflixPremiera pierwszego odcinka  „Modnych i modniejszych”, bo właśnie taki polski tytuł nosi program, odbyła się w środę, 29 stycznia 2019 roku. Cały sezon liczyć będzie odcinków dziesięć. W internecie o programie usłyszeć możecie także pod jego angielską nazwą  „Next In Fashion”.

Oscary 2020: te nominowane filmy obejrzycie na Netfliksie.

Na małych ekranach będziemy obserwować zmagania młodych projektantów mody z całego świata, którzy w programie zawalczą o główną nagrodę - 250 tysięcy dolarów i ufundowanych przez Net-A-Porter i możliwość sprzedania swojej kolekcji za pośrednictwem platformy. A warto wiedzieć, że na Net-A-Porter kupić można ubrania i dodatki wyłącznie najbardziej luksusowych marek. Udział w show może być więc dla projektantów prawdziwą trampoliną do kariery.

Oglądaliście  „Project Runway”? „Modni i modniejsi” mają podobną formułę. W każdym z odcinków uczestnicy zmagać się będą z narzuconym im przez jurorów zadaniem. A tylko najlepsi będą mogli przejść dalej. Ich prace będzie oceniać jury, składające się z najznamienitszych nazwisk w branży: stylistka gwiazd z Los Angeles Elizabeth Stewart, influencerka Eva Chen, globalna dyrektor ds. zakupów Net-A-Porter Elizabeth von der Goltz, a także Alexa Chung oraz Tan France, którzy będą także prowadzącymi program. My już nie możemy się doczekać. Zobaczcie zresztą zwiastun programu. „Modni i modniejsi” od 29 stycznia na Netfliksie!

Ta nastolatka z Polski mogła zagrać Ciri w  „Wiedźminie”!