Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się już ponad miesiąc temu, jednak media wciąż rozpisują się na temat tej dwójki. Para pozostaje (a przynajmniej rozeszła się) w dobrych relacjach. Dowodem na to są liczne wypowiedzi celebrytki, w których nie ma ani jednego złego słowa na temat jej ex. W kolejnym odcinku „The Kardashians” członkini słynnej rodziny znów otworzyła się na temat komika. Tym razem odniosła się do jego licznych związków z najpopularniejszymi dziewczynami show-biznesu i powiedziała, co według niej jest ich przyczyną.

Kim Kardashian mówi, dlaczego wszystkie „It-girls” zakochują się w Pecie Davidsonie

Akcja najnowszego odcinka „The Kardashians” odbywała się w Mediolanie. Założycielka marki Skims wybrała się na zakupy ze znajomymi. Jednak to nie dla siebie kupowała rzeczy. Jej celem było kupno prezentu dla Pete'a Davidsona. Przy okazji Kardashianka wypowiedziała na temat licznych związków komika, a zarazem jej byłego chłopka. Przypomnijmy, że spotykał się m.in. z Arianą Grande, Kaią Gerber oraz Phoebe DynavorPete ma cudowne serce – wyznała celebrytka – Myślę, że ludzie postrzegają go, jako takiego, co tylko umawia się z tymi wszystkimi hot dziewczynami. I tak jest. Ale on jest po prostu najsłodszą i najbardziej troskliwą osobą – opisała Peta – I jestem tu w Mediolanie i myślę o nim, dlatego chcę kupić mu jakiś prezent.

Warto zaznaczyć, że wspomniany odcinek show był nagrywany w lutym, kiedy Kim Kardashian i Kendall Jenner przyleciały do Mediolanu na pokaz Prady. Ujrzał światło dzienne dopiero w październiku 2022 roku, a jak wiadomo w tym czasie status związku celebrytki i komika całkowicie się zmienił. 

Prezent Kim Kardashian dla Pete’a Davidsona

W odcinku widzimy także cały proces zakupu idealnego prezentu dla Pete'a Davidsona. Na początku Kim Kardashian zwróciła uwagę na buty Nike Air Force, jednak stwierdziła, że nie pasują do jej chłopaka, a on raczej nie jest fanem tego modelu. W końcu zdecydowała się na czapkę Yankees – nowojorskiej drużyny koszykówki.

Kim Kardashian i Pete Davidson – rozstanie

Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku osoby z bliskiego otoczenia Kim Kardashian i Pete'a Davidsona poinformowały o ich rozstaniu. Tym razem obyło się bez skandalu, a decyzja o pójściu w swoje strony podjęta została ze względu na odległość i napięte grafiki głównych zainteresowanych całą sprawą. 

Od czasu rozstania, celebrytka udzieliła kilku wywiadów. Często wypowiada się w nich na temat komika, z którym spotykała się przez około dziewięć miesięcy. Zawsze przychylnie. Ostatnio 41-latka wyznała, że po rozstaniu nie jest gotowa na randkowanie z kimkolwiek innym i chce skupić się na sobie. Może gwiazdor programów rozrywkowych bardzo wysoko postawił poprzeczkę?

Jeśli chodzi o 28-latka, to na temat jego samopoczucia po zakończeniu związku z Kim Kardashian, wypowiedziała się Martha Stewart w wywiadzie z „E! News". On żyje teraz swoim najlepszym życiem – powiedziała. – Ten chłopak jest utalentowanym aktorem i komikiem. Jest bardzo zabawny. Jeśli chodzi o tę dwójkę, to tuż po rozstaniu z celebrytką, zaczęto plotkować, że i oni mogą się teraz spotykać. Mają nawet wspólne zdjęcie. Z czasem doniesienia okazały się nieprawdziwe, jednak 81-letnia bizneswoman wydaje się być zafascynowana młodszym o 53 lata komikiem.

Zobacz także:

Aktualnie zarówno Kim Kardashian, jak i Pete Davidson są wolni. No chyba, że o czymś nie wiemy…