Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Takie doniesienia słyszeliśmy już nie raz – ostatnio latem tego roku – ale według amerykańskich czołowych serwisów plotkarskich, czyli People, E! News czy Page Six, tym razem jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie rozstaje się definitywnie. „Od miesięcy nie spędzają razem czasu. Widywali się tylko ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno” – podaje źródło. „Kim wie, że jej małżeństwo się skończyło i przyznaje to już od jakiegoś czasu” – dodaje.

Kim Kardashian i Kaney West rozstają się po 6 latach małżeństwa

Na początku stycznia tego roku informatorzy Page Six donosili, że „rozwód jest nieunikniony”, a Kim zatrudniła Laurę Wasser, prawniczkę rozwodową, która oprócz Kardashianki reprezentowała do tej pory także inne gwiazdy, m.in. Angelinę Jolie, Ryana Reynoldsa, Hilary Duff czy Heidi Klum. Ten sam serwis twierdzi, że 40-letnia celebrytka nie nosi już obrączki, a 43-letni raper wolał spędzić święta Bożego Narodzenia na swoim ranczo w Wyoming wartym 14-milionów dolarów. Co więcej, miała namówić do go tego Kim, aby móc w spokoju zajmować się sprawami związanymi z separacją. „To dla niej koniec” – twierdzi informator.

Co jest powodem decyzji o rozstaniu? Nikt nie ma wątpliwości, że główną przyczyną są problemy zdrowotne muzyka. Raper od lat zmaga się z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi, co wiąże się z nawracającymi stanami depresyjnymi i maniakalnymi. Oliwy do ognia na pewno dolał fakt, że kilka miesięcy temu, kiedy Kanye West postanowił kandydować w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych (ostatecznie zdobył około 60 tysięcy głosów), na jednym ze swoim wieców wyborczych wyznał, że jego żona chciała dokonać aborcji, będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem (North West). Słowa Kanye’ego Westa zszokowały, do tego bardzo zabolały Kim Kardashian. Nie sądziła bowiem, że raper będzie chciał mówić o czymś tak prywatnym i delikatnym, a tym samym narazi dobro ich dzieci, na czele z siedmioletnią North.

To koniec małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa

Sytuację dodatkowo zaogniły wpisy na Twitterze gwiazdora, m.in. o tym, że Kim Kardashian i jej matka Kris Jenner próbują go ubezwłasnowolnić. Kardashianka zabrała wtedy głos i poprosiła fanów o odrobinę empatii, a zachowanie swojego męża usprawiedliwiła chorobą. Nie chciała mówić o problemach zdrowotnych Kanye’ego, ale (jak sama przyznała) uznała, że tym razem warto zrobić wyjątek. Ostatecznie Kane West przeprosił za swoje zachowane i poprosił żonę o wybaczenie.

Niedługo po tym (lipiec 2020) paparazzi przyłapali kłócące się w samochodzie małżeństwo i na zdjęciach uchwycili także łzy Kim. Po ostrej wymianie zdań między małżonkami Kim wróciła do domu sama i wszystko wskazuje na to, że to właśnie od tamtej pory Kardashian i West mieszkają osobno.


Kanye West zdradził, dlaczego przerwał przemowę Taylor Swift podczas MTV VMA w 2009 roku. Zaskoczeni? >>>

Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy

Teraz wydaje się, że wszystkie spekulacje stają się faktem. Portal TMZ donosi bowiem, że Kim Kardashian złożyła właśnie pozew rozwodowy. Ma on zawierać propozycję co-parentingu, czyli współdzielenia opieki nad dziećmi. Kolejna sprawa, którą Kim i Kayne będą musieli ustalić to podział wspólnego majątku. Według dziennikarzy para zawarła jednak umowę przedmałżeńską, która powinna im ułatwić rozwiązanie tej kwestii.

Zobacz także: