Siostry Kardashian i Jenner znane są ze swoich licznych operacji plastycznych, które kreują niemożliwe do naturalnego osiągnięcia standardy piękna, których same stały się ofiarami. Gwiazdy popularnego reality show kojarzone są również z tego, że mają obsesję na punkcie swojego wizerunku, a większość zdjęć, które dodają na swoje profile społecznościowe jest mocno przerobiona (nie bez powodu fani i fanki uważają, że Kendall pozuje na Instagramie lepiej niż przed kamerą profesjonalnego fotografa). Tym razem jednak internauci posądzają Kim Kardashian o pójście za daleko. Ich zdaniem miliarderka za mocno „ulepszyła” rodzinne zdjęcie z hucznej imprezy świątecznej. Dlaczego?

Kim przerobiła świąteczne zdjęcie z siostrami w Photoshopie? Podobno nie pierwszy raz

Fani i fanki oskarżają Kim o przerobienie świątecznego rodzinnego zdjęcia z siostrami i Kris Jenner. I ustalmy sobie, wszyscy już przyzwyczailiśmy się do tego, że Kardashianki mają zwyczaj wydłużać sobie nogi, powiększać pośladki czy wyszczuplać brzuch w Photoshopie lub innych aplikacjach umożliwiających mocną ingerencję w oryginalne zdjęcie. Nikt z początku nie zauważył więc nic dziwnego, gdy założycielka marki Skims podzieliła się na swoim profilu na Instagramie serią zdjęć z Kris Jenner oraz siostrami Kourtney, Khloe, Kylie oraz Kendall na przyjęciu świątecznym, które odbyło się w Wigilię Bożego Narodzenia. Wielu fanów zachwycało się w komentarzach pięknymi kreacjami gwiazd, jednak nie zabrakło kilku internautów, których baczne oczy zauważyły, że fotografie są mocno zdeformowane.

Chodzi o zdjęcie, na którym wszystkie siostry Kardashian-Jenner pozują razem w odświętnych sukienkach. Użytkownicy Instagrama zastanawiali się, dlaczego Kendall wygląda, jakby latała i czemu każda z Kardashianek patrzy w inną stronę, jakby zerkały do innego obiektywu. Przecież rodzina ma ogromne doświadczenie w sesjach zdjęciowych, wspólne zapozowanie do niezobowiązującego zdjęcia na przyjęciu świątecznym nie powinno więc być problemem, prawda? Fani i fanki uważają jednak, że celebrytki zapomniały o rodzinnej fotografii, dlatego Kim postanowiła skleić wszystkich razem za pomocą Photoshopa.

Tak trudno zrobić wspólne zdjęcie? Czy nie trudniej jest edytować osobno zdjęcie każdej osoby w Photoshopie? Ta rodzina jest porażająca.

Każda twarz na tym zdjęciu została obrobiona w Photoshopie, a ich głowy wyglądają jakby były wycięte z innej fotografii.

Wszyscy wyglądają, jakby zostali wklejeni z innego zdjęcia. Szczególnie ty Kim.

42-letnia celebrytka nie odniosła się na razie do komentarzy fanów, nie jest to jednak pierwszy raz, gdy Kim mocno zaingerowała w publikowane w mediach społecznościowych zdjęcie. W kwietniu internauci zauważyli, że założycielka Skims usunęła sobie pępek, kiedy indziej gwiazda programu „The Kardashians” pozbyła się mięśnia czworobocznego, by wyglądać szczuplej.