W ostatnim z odcinków nowego sezonu show „The Kardashians”, które było kręcone kilka miesięcy temu, ale teraz możemy je oglądać, Kim Kardashian zdradziła, że za namową swoich przyjaciółek obejrzała kontrowersyjny polski film erotyczny „365 dni” na bazie powieści Blanki Lipińskiej. Zachwyciła się aktorem odgrywającym główną rolę. I choć jest singielką, wcale nie pomyślała o tym, by go poznać. Uznała, że z takim hot mężczyzną powinna za wszelką cenę umówić swoją siostrę!

Michele Morrone zachwycił Kim Kardashian

W odcinku programu „The Kardashians” zatytułowanym „Ciao, Kim”, w pokoju zwierzeń Kardashianka opowiedziała o tym, że  w końcu obejrzała po długich, wielomiesięcznych namowach erotyczną polską produkcję, w której Michele Morrone, włoski przystojniak, gra szefa sycylijskiej mafii, Massimo. Brutala, któremu nie sposób się oprzeć. A który z kolei nie może oprzeć się Polce, Laurze. Więc ją porywa i stara się wymusić miłość. Kim opisała filmową trylogię na bazie prozy Blanki Lipińskiej, którą można zobaczyć na Netfliksie, jako super romantyczny, gorący, erotyczny program. A jak określiła włoskiego amanta?

Jest najgorętszym facetem – podsumowała Morrone'a Kim Kardashian.

Kim od razu zaświtał w głowie pomysł, że włoski aktor byłby idealnym kandydatem na romans czy inną znajomość dla jej młodszej siostry Khloé Kardashian. Uznała, że w ten sposób mogłaby pomóc swojej młodszej siostrze, której serce wielokrotnie złamała ojciec jej dzieci – Tristan Thompson.

Dlatego też 32-letni Michele Morrone został zaproszony przez Kim, aby usiadł obok 38-letniej Khloé podczas pokazu mody Dolce & Gabbana w trakcie Milan Fashion Week we wrześniu 2022 roku. Kim przyznała, że po prostu uknuła intrygę, by jej siostra zakochała się w Mediolanie w aktorze i muzyku. Wszyscy przystojniacy będą na after party po pokazie, zjemy z nimi kolację i będzie tam Michele Morrone... Khloé umrze, będzie szalenie podekscytowana. A ten facet nie ma pojęcia, że ​​zrobimy o nim cały odcinek – emocjonowała się Kim.

Co dalej? Okaże się w kolejnym odcinku, ale my przecież wiemy co nieco.

Michele Morrone i Khloé Kardashian – historia relacji 

[SPOILER ALERT] Kim się udało. Khloé Kardashian i Michele Morrone spędzili razem wieczór w Mediolanie. Najpierw oglądali pokaz kolekcji D&G, siedząc obok siebie w pierwszym rzędzie. Następnie bawili się na after party. Zdjęcia i wideo tej pary natychmiast obiegły świat, internet zapłonął. I nic dziwnego. Czy między tą dwójką wydarzyło się coś więcej? Czy była to tylko jednonocna włoska przygoda? Może w kolejnym odcinku dowiemy się więcej. 

Zobacz także:

Michele Morrone – dziewczyna

[SPOILER ALERT] Na ten moment na pewno wiemy, że Michele Morrone ma dziewczynę. Plotki na ten temat zaczęły krążyć jakoś w połowie maja. I nie jest to Kardashianka. Okazuje się, że włoski crush spotyka się z 12 lat młodszą szwajcarską modelką Moarą Sorio, w której zakochał się na początku tego roku. 

Moara i Michele, 10 maja 2023 / fot. Isa Foltin / Getty Images