Walentynki 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Został wam niespełna miesiąc na znalezienie idealnego prezentu dla ukochanej osoby. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Oczywiście biżuteria. Coraz więcej marek jubilerskich tworzy specjalne - ultra romantyczne kolekcje na Walentynki. Do tego grona należy m.in. Apart. W walentynkowej ofercie rodzimego brandu znajdziemy biżuteryjne wzory z symbolami miłości w rolach głównych. Wrażenie robi nie tylko biżuteria, ale również kampania promująca kolekcję na Walentynki 2020. Jej twarzami zostali uczestnicy Top Model 8 - Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz. Stanęli przed nie lada wyzwaniem. Zdjęcia wykonał bowiem jeden z najbardziej uznanych polskich fotografów, czyli Marcin Tyszka. Zobaczcie efekty!

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz w walentynkowej kampanii Apart

Walentynkowa kampania to romantyczna i niezwykle czuła historia o miłości. Jej głównymi bohaterami są uczestnicy 8. edycji Top ModelKinga Wawrzyniak i Staszek Obolewicz. Właśnie ci finaliści poradzili sobie najlepiej podczas gorącej sesji w deszczu (zdjęcia znajdziecie TUTAJ), a dzięki temu mogli wziąć udział w kampanii marki Apart. Kindze i Staszkowi udało się stworzyć naprawdę wyjątkowy duet. Wyglądają na bardzo w sobie zakochanych, szczęśliwych, a jednocześnie zachowują naturalność przed obiektywem. Warszawskie ulice i najmodniejsze wnętrza stolicy okazały się genialnym tłem do zdjęć, których autorem jest Marcin Tyszka. Uczestnicy Top Model często przyznają, że polski fotograf jest najbardziej surowym jurorem w programie. Zdjęcia z romantycznej kampanii marki Apart na Walentynki 2020 znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

 

Love Love – co znajdziemy w walentynkowej kolekcji marki Apart?

Walentynki 2020 to idealna okazja do tego, aby napisać własną historię o miłości. W wyjątkowej kolekcji marki Apart znajdziecie bowiem biżuterię ozdobioną romantycznymi wzorami. Główny jej motyw to serce – symbol dnia zakochanych. Występuje ono w (aż!) kilkuset odsłonach. Mimo tego, że wszystkie wersje prezentują się imponująco, do gustu najbardziej przypadło nam serce podkreślone blaskiem diamentów. Ale to nie wszystko! W kolekcji Love Love pojawiają się również inne wzory, które pomogą wam wyrazić swoje uczucia. Wśród nich symbol nieskończoności oraz przynosząca szczęście koniczyna. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcecie okazać miłość swojej drugiej połówce, biżuteria z kolekcji Apart na Walentynki 2020 wam w tym pomoże!

Top Model 8: Uczestnicy Top Model 2019 u boku Małgorzaty Sochy w świątecznej kampanii Apart >>>