Kinga Zapadka w „40 kontra 20”

Kinga Zapadka zaistniała w przestrzeni publicznej latem 2021 roku, gdy na antenie telewizyjnej Siódemki rozpoczęto emisję pierwszego sezonu reality show „40 kontra 20”. Atrakcyjna blondynka kończyła wówczas studia prawnicze, a oprócz tego skupiała się na rozwoju swojej marki bieliźnianej. Dwudziestopięciolatka na starcie przyznała, że preferuje dojrzałych mężczyzn.

Ze starszym mężczyznami potrafię wejść na głębsze tematy. Wydaje mi się, że są bardziej odpowiedzialni. Nie ukrywam, że to jest trochę dla mnie takie intrygujące i fascynujące – wyjaśniła.

Nikogo więc szczególnie nie zdziwiło, że spośród dwóch kawalerów występujących w programie skupiła swoją uwagę właśnie na starszym od niej o 18 lat Robercie Kochanku, a nie na swoim rówieśniku, Bartku Andrzejczaku

Co prawda tuż przed finałem Robert zdecydował, że Kinga musi pożegnać się z show, ale jedna z uczestniczek niespodziewanie... oddała jej swoje miejsce.

Nie szukamy tutaj przyjaciół, ale miłości. Kiedy widzę determinację i zaangażowanie, nie wybaczyłabym sobie, gdybym zabrała miejsce Kingi, zwłaszcza, że widzę jej zmianę każdego dnia. Dziękuję, że mogłam tam być, mam nadzieję, że Kinga zostanie – oznajmiła Agata.

Dziękuję Ci za dobre serce – powiedziała Kinga.

Kinga Zapadka pokazała nowego partnera. Znacie go z „Hotelu Paradise”

Tancerz znany z występów w pierwszych edycjach „Tańcu z Gwiazdami” ostatecznie wybrał Kingę i to właśnie z nią stworzył związek poza programem. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Pod koniec listopada 2021 roku para poinformowała opinię publiczną o swoim rozstaniu.

Nie jestem gotowa na to, aby mówić dlaczego... Po prostu, postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć takiej relacji, jest zbyt skrajne – oznajmiła Kinga.

Występ w telewizyjnym show przyniósł Kindze nie tylko niezapomnianą przygodę, ale także sporą popularność. Właścicielka La Sensuali Lingerie udziela się obecnie przede wszystkim na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już przeszło 65 tysięcy użytkowników serwisu. To właśnie tam celebrytka podzieliła się niedawno ekscytującymi wieściami. Okazuje się, że jakiś czas temu w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Ten rok będzie dobry z tobą – napisała 1 stycznia pod serią zmysłowych zdjęć z ukochanym.

Co ciekawe, nowym chłopakiem Kingi Zapadki okazał się uczestnik innego popularnego programu randkowego. Mowa o Mateuszu Szeku z pierwszego sezonu „Hotelu Paradise”. Matt, jak mówią na niego znajomi, opublikował w sieci niemal identyczny post.

Hej 2023 – napisał pod wspólnym zdjęciem z Kingą.

Spodziewaliście, że tych dwoje połączy coś więcej niż przyjaźń?