Kirsten Dunst jest w ciąży po raz drugi! 

Kirsten Dunst, aktorka, którą znacie między innymi ze Spidermana, właśnie ogłosiła, że jest w ciąży! I zrobiła to w bardzo spektakularny sposób, bo za sprawą okładki dwumiesięcznika W Magazine, do której pozowała z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. Kirsten Dunst zostanie mamą już po raz drugi. Ona i jej partner Jesse Plemons (wspólne zdjęcie oraz wspomnianą okładkę znajdziecie w naszej galerii u góry strony) mają już dwuletniego synka Ennisa.

Kirsten Dunst na okładce W Magazine nie pojawiła się sama. Była jedną z trzech bohaterek –  obok Elle Fanning i Rashidy Jones. W środku magazynu jest zresztą cała sesja z udziałem gwiazd, wyreżyserowana przez samą Sofię Coppolę (to wydanie jest bowiem „numerem reżyserskim”). To właśnie za jej sprawą Dunst pokazała światu ciążowy brzuszek po raz pierwszy – dotychczas ciążę udało jej się zachować w tajemnicy. Zdjęcia powstały w domu aktorki w Beverly Hills, a za obiektywem stanęła fotografka Zoë Ghertner. Większość powstała... na podłodze, bo jak zażartowała gwiazda tylko w tej pozycji była w stanie pozować.

„Nie mogłam wstać, czułam się jak Urkel” – wyznała, z wrodzonym dla siebie poczuciem humoru.

Na łamach magazynu aktorka opowiedziała także o swojej przyjaźni z Sofią Coppolą, bo przy okazji sesji z reżyserką nie spotkała się po raz pierwszy. Regularnie grywa przecież w jej filmach: Marii Antoninie, Przekleństwach niewinności czy Na pokuszenie. Nie dziwi więc, że zgodziła się na tak intymne zdjęcia.

Na planie aktorka poznała się też zresztą ze swoim partnerem, Jesse Plemonsem. Para zaczęła się spotykać w 2016 roku i od razu wiedziała, że połączyło ich coś poważnego, co przetrwa lata. W styczniu 2017 roku Dunst i Plemons zaręczyli się, a pół roku później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Teraz ich związek wkracza na kolejny poziom. Gratulujemy!