KJ Apa i Clara Berry tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Są razem od początku 2020 roku. Natomiast pod koniec września tego roku zostali rodzicami po raz pierwszy (pochodząca z Francji modelka urodziła chłopca – Sashę Vai Keneti Apę). Aktor, który zyskał międzynarodową sławę dzięki roli Archiego Andrewsa w bijącym rekordy popularności serialu „Riverdale”, niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio zasugerował jednak, że wziął ślub z Clarą Berry. O co chodzi? I czy rzeczywiście para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w tajemnicy przed fanami oraz fankami? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

KJ Apa i Clara Berry wzięli ślub?

KJ Apa i Clara Berry są już po ślubie? Wiele na to wskazuje. Popularny aktor opublikował ostatnio wideo na swoim profilu na Instagramie, na którym… dodaje do kawy mleko z piersi swojej partnerki. Szczególną uwagę zwraca natomiast opis filmu. KJ Apa uznał Clarę Berry za „maszynę do mleka” (serio?). Co więcej, pisał o francuskiej modelce jako o swojej żonie.

„Moja żona jest maszyną do mleka i uwielbiam to” – napisał KJ Apa na oficjalnym profilu na Instagramie.

Post, który KJ Apa opublikował ostatnio na swoim profilu na Instagramie, wywołał wiele emocji wśród jego fanów i fanek. Obserwujące go w mediach społecznościowych osoby są przekonane, że wziął sekretny ślub z Clarą Berry. Co więcej, temat ten został szybko podchwycony przez zagraniczne media, które zastanawiają się, czy aktor i modelka rzeczywiście zmienili status swojego związku. 

Czy rzeczywiście tak jest? Słowa aktora zaskakują. Jednak informacje na temat ślubu nie zostały potwierdzone przez głównych zainteresowanych całą sprawą. KJ Apa i Clara Berry nie informowali też wcześniej o zaręczynach czy planowanym ślubie. W związku z tym pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie pary.