Pod koniec maja 2021 roku KJ Apa i Clara Berry poinformowali, że już niebawem zostaną rodzicami, a tym samym totalnie zaskoczyli swoich fanów oraz fanki. Gwiazdor serialu Riverdale i modelka bardzo dbają o swoją prywatność. Właśnie dlatego nie zdradzają zbyt wielu informacji na temat ciąży czy nadchodzących wielkimi krokami narodzin ich pierwszego dziecka. To samo dotyczy innych kwestii związanych z uczuciem, które ich łączy. Co wiemy o związku KJ Apy i Clary Berry? Sprawdźcie poniżej. 

KJ Apa i Clara Berry – historia związku

Cofnijmy się do grudnia 2019 roku. To właśnie wtedy fanki oraz fani zaczęli spekulować, że między KJ Apą i Clarą Berry może być coś więcej. Powód? Para zaczęła bowiem lajkować sobie zdjęcia na Instagramie. Co więcej, aktor, który zdobył międzynarodową sławę dzięki roli Archiego Andrewsa w hitowym serialu Riverdale, przyznał wtedy w rozmowie z Wired, że jest bardzo zakochany. 

Kilka miesięcy później KJ Apa pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym całuje Clarę Berry i napisał, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że aktor oraz modelka są razem, jak również że polecieli razem do Paryża. Niestety fotografia została szybko usunięta przez głównego zainteresowanego całą sprawą. Dlaczego? Nie wiadomo. 

Latem ubiegłego roku na Instagramie aktora (znowu) pojawiła się Clara Berry. KJ Apa opublikował serię nagich zdjęć swojej ukochanej. Okazało się wtedy, że odtwórca roli Archiego w Riverdale i francuska modelka spędzili razem kwarantannę, a następnie pojechali na wspólne wakacje. Wyglądali na bardzo w sobie zakochanych, poza tym szczęśliwych. 

KJ Apa i Clara Berry zostaną rodzicami

O związku KJ Apy i Clary Berry zrobiło się po raz kolejny głośno w maju 2021 roku. To właśnie wtedy poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Zdjęcia, na których widać ciążowy brzuszek modelki, momentalnie obiegły sieć i zachwyciły obserwatorki oraz obserwatorów pary w mediach społecznościowych. Możecie je zobaczyć także w naszej galerii (na górze strony).  

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Clara Berry, a tym samym, kiedy jej pierwsze dziecko z KJ Apą pojawi się na świecie. Modelka i aktor nie zdradzają również, czy oczekują narodzin chłopca czy dziewczynki. Ale spokojnie. O wszelkich – nowych szczegółach będziemy was informować na bieżąco.