Baby boom w show-biznesie trwa. Już niebawem do grona (znanych i lubianych) rodziców dołączą KJ Apa, który zdobył międzynarodową sławę dzięki roli Archiego w serialu Riverdale i francuska modelka Clara Berry. Para przekazała informacje na temat zbliżających się narodzin dziecka za pośrednictwem swoich profili na Instagramie. Kiedy maleństwo przyjdzie na świat? 

KJ Apa i Clara Berry spodziewają się pierwszego dziecka!

Ubiegłej nocy KJ Apa opublikował na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Clarą Berry, a tym samym poinformował, że spodziewają się pierwszego dziecka. Uwagę zwraca bowiem zaokrąglony brzuszek francuskiej modelki. Post nie zawiera dodatkowego opisu. Mimo to pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy z gratulacjami, w tym kilka ciepłych słów (oraz emotek) od koleżanek i kolegów KJ Apy z planu Riverdale, a także od Cary Delevingne. „Gratulacje dla was obu” – napisała popularna modelka i aktywistka. 

Clara Berry potwierdziła informacje na temat ciąży także na swoim profilu na Instagramie. Podobnie jak KJ Apa, nie napisała, że spodziewa się dziecka, ale opublikowała kilka zdjęć, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości na ten temat. Wywołały one lawinę pozytywnych komentarzy oraz komplementów. Przyszła mama wygląda ultra stylowo w komplecie od Fendi. 

Kiedy pierwsze dziecko Clary Berry i KJ Apy przyjdzie na świat? Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest francuska modelka. Para nie zdradza również, jakie płci będzie maleństwo. Oczekując kolejnych szczegółów, możesz zajrzeć do naszej galerii (na górze strony), aby zobaczyć najnowsze zdjęcia przyszłych rodziców. 

KJ Apa i Clara Berry – historia związku

KJ Apa i Clara Berry zaczęli się spotykać w lutym 2020 roku. Jednak informacje na temat związku potwierdzili „dopiero” kilka miesięcy później. Latem ubiegłego roku gwiazdor Riverdale opublikował serię nagich zdjęć swojej dziewczyny z podpisem „nigdzie indziej”. Po pewnym czasie te same fotografie pojawiły się również na profilu francuskiej modelki. Para dba o swoją prywatność i nie zdradza szczegółów łączącego ich uczucia. Ostatnio KJ Apa i Clara Berry poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka.