Modne klapki na wiosnę i lato 2020 – Gdzie kupić najpiękniejsze?

Są nie tylko wygodne, ale i potrafią być bardzo stylowe. W dodatku można je nosić zarówno po domu, jak i na ulicy. Do jeansów (najlepiej odsłaniających kostkę) i zwiewnych sukienek – pasują niemalże do wszystkiego! Klapki to wymarzone buty na lato – niezależnie od tego, czy chcemy je spędzić w mieście, na działce czy w modnym nadmorskim kurorcie. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś na miarę potrzeb. I gustów. W sezonie wiosna-lato 2020 wśród klapków da się wyróżnić kilka dominujących trendów.

Klapki na lato 2020: Dominujące trendy

W tym sezonie wśród klapków królują modele na płaskiej podeszwie (my nosimy je najchętniej, dlatego to przede wszystkim je znajdziecie w naszej galerii), klapki na platformie – znacznie wyższej niż dotychczas albo na trzycentymetrowym cienkim obcasie (tzw. kitten heels), które lansuje m.in. Bottega Veneta (jedna z najbardziej pożądanych ostatnio marek). Wiele z nich ma kwadratowe noski – to też zasługa marki Bottega Veneta, która trend z lat 2000. przywróciła do łask w ubiegłym sezonie, inspirując popularne sieciówki z Zarą na czele.

Te buty to już klasyka! Eleganckie, wygodne i ponadczasowe powinny się znaleźć w szafie każdej kobiety >>>

Jednym z silniejszych trendów są klapki zdobione klamrami albo ultrakobiecymi kokardami (im większe, tym lepsze). A także modnymi od kilku sezonów sztucznymi perłami

W ofercie popularnych sieciówek znajdziecie także klapki z rafii lub żeglarskich lin (& Other Stories), sztucznego futra (Zara Home), a także modele zdobione piórami (Le Petit Trou). 

Popularnością cieszą się także klapki basenowe – gumowe i szerokie. Każdy znajdzie coś dla siebie!