Klaudia El Dursi rozpoczęła swoją przygodę z macierzyństwem w bardzo młodym wieku. Nie jest tajemnicą, że gdy dowiedziała się o swojej pierwszej ciąży miała zaledwie dziewiętnaście lat. 

Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem – opowiadała podczas jednej ze swoich licznyc wizyt w programie „Dzień Dobry TVN”.

Klaudia El Dursi szczerze o macierzyństwie

Życie świeżo upieczonej mamy nie było jednak usłane różami. Z ojcem trzynastoletniego dziś Dawida rozstała się bowiem tuż po porodzie. Stabilizację zapewnił jej dopiero kolejny partner, Jacek Leszczyński. W 2014 roku para doczekała się syna Jasia. Uczestniczka ósmej edycji programu „Top Model” otwarcie przyznaje, że jej marzenia o córce nadal są aktualne.

Myślałem, że jesteś spełnioną mamą – dziwił się w ubiegłym roku redaktor serwisu Pomponik.pl, gdy Klaudia El Dursi wyznała mu, że chciałaby zajść w kolejną ciążę.

No gdzie?! Nie mam dziewczynki! – odrzekła celebrytka.

Prowadząca „Hotelu Paradise” wyznała, że razem ze swoim obecnym partnerem od dawna mają w planach powiększenie swojej rodziny.

Obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli się jeszcze się starać – wyjaśniła.

Zdaniem El Dursi ciąża nie nie przeszkodziłaby jej w karierze.

Zobacz także:

Wiele osób, które nie mają dzieci, myśli, że ciąża to jest choroba i to ciebie dyskwalifikuje, że to ciebie wyklucza. To wcale tak nie jest. Oczywiście, jest takich kilka miesięcy, gdy kobieta po prostu nie ma siły, źle się czuje, nie ma ochoty i chce się skupić na sobie, ale, umówmy się, to nie jest choroba i cały czas można pracować – stwierdziła.

Klaudia El Dursi chce zajść w kolejną ciążę

Od wspomnianego wywiadu, w którym Klaudia El Dursi wyjawiła, że pragnie ponownie zajść w ciążę, minął już prawie rok. Okazuje się, że plany prezenterki odnośnie powiększenia rodziny wciąż są aktualne.

Tak, są. To miał być ten rok. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie spada, nie maleje – odpowiedziała dziennikarce serwisu Plejada.pl.

Przenieśliśmy to na za rok – dodała.

El Dursi potwierdziła również, że nadal marzy o córce.

No tak, ja chcę te kiteczki robić – wyznała.

I różowy pokój zrobić? – dopytywała reporterka.

Może bardziej fioletowy niż różowy, ale tak – odpowiedziała gwiazda TVN.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki, aby Klaudii El Dursi i jej ukochanemu udało się w przyszłym roku zrealizować plany o potomstwie.