Klaudia El Dursi zaliczyła jedną z najbardziej błyskotliwych karier ostatnich lat w polskim show-biznesie. Za sprawą udziału w ósmym sezonie programu „Top Model” pochodząca z Bydgoszczy krawcowa stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek i influencerek. Medialny potencjał aspirującej modelki szybko dostrzegli producenci randkowego show „Hotel Paradise” i zaproponowali jej poprowadzenie show. Mimo początkowych trudności, El Dursi szybko odnalazła się w roli prezenterki i dziś jest największą gwiazdą telewizyjnej Siódemki.

Klaudia El Dursi o komentarzach na temat swojego wyglądu

Klaudia El Dursi niestety szybko boleśnie przekonała się o tym, że sława ma także swoje ciemne strony. Zapewnia jednak, że dziś już w ogóle nie zagląda na serwisy plotkarskie i nie czyta komentarzy na swój temat. 

Nie reaguję, bo nie czytam. Mówię to bardzo szczerze. (…) Nawet nie czytam komentarzy na profilu „Hotelu Paradise”. Robię to celowo. Te kilka lat temu, kiedy byłam w programie „Top Model” i zetknęłam się z lawiną różnorakich komentarzy, przychylnych i nieprzychylnych, stwierdziłam, że mnie to za bardzo boli, za bardzo mnie to dotyka, żeby to czytać, żeby się z tym zmierzyć - wyznała w wywiadzie dla glamour.pl.

Po prostu mam taką żelazną zasadę, że tego nie dotykam. Chyba nigdy nie odpaliłam żadnego portalu plotkarskiego - dodała w rozmowie z Robertem Choińskim.

Klaudia El Dursi o wielkim powrocie do  „Top Model”

W ostatnich tygodniach w mediach głośno było o zmianach zachodzących w ekipie programu „Dzień Dobry TVN”. Do grona gospodarzy show dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie jest tajemnicą, że zdobycie stałej posady w śniadaniówce było dla niej spełnieniem największego zawodowego marzenia. Postanowiliśmy zapytać Klaudię El Dursi, czy także marzy się jej poprowadzenie jakiegoś programu poza „Hotelem Paradise”.

Jestem taką osobą, która raczej nie wybiega daleko w przyszłość, ale gdybym miała sobie coś takiego wymarzyć... - zaczęła.

Jej wyznanie nieco nas zaskoczyło. Okazuje się bowiem, że El Dursi chętnie powróciłaby na plan „Top Model”.

Ja mam ogromny sentyment do programu „Top Model”. To on mnie stworzył, to on dał mi szansę, więc może gdybym mogła się tam gdzieś pojawić, to byłoby dla mnie super. Uważam, że jest to świetny, bardzo wartościowy i kreujący przyszłe medialne postacie program - ujawniła.

Klaudia El Dursi o przyszłości programu „Hotel Paradise”

Fani programu „Hotel Paradise” mogą być jednak spokojni. Klaudia El Dursi nie tylko nie ma na razie zamiaru rezygnować ze stanowiska prowadzącej show, ale także zapewnia, że w planach są kolejne edycje.

Zobacz także:

To myślę, że mogę zdradzić, że nie zawiedziemy naszych widzów i „Hotel Paradise” jeszcze będzie - oznajmiła.

Czy wielomiesięczny pobyt na planie „Hotelu Paradise” w Panamie miał jakieś minusy? W jaki sposób synowie gwiazdy wywiązywali się z obowiązków szkolnych, będąc na drugim końcu świata? Czy wkrótce zobaczymy ją w kolejnym filmie Blanki Lipińskiej?

Drugą część wywiadu z Klaudią El Dursi możecie obejrzeć obejrzeć.