Klaudia Halejcio w ciąży

Klaudia Halejcio spodziewa się pierwszego dziecka. Kilka dni temu pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciami z USG. W poście podkreślała, że jest niezmiernie szczęśliwa i na taką właśnie rolę czekała przez całe swoje dotychczasowe życie. Influencerka podzieliła się z followersami także kilkoma zdjęciami ze swoim partnerem. Wygląda na to, że oboje bardzo czekają na nowego członka swojej rodziny.

Klaudia Halejcio poznała płeć dziecka

Aktorka przyznała też niedługo potem w kolejnym z postów, że dość niecierpliwie czeka na informację o płci dziecka. Niestety podczas badań USG tak się ono układało, że nie można było stwierdzić, czy przyszła mama urodzi chłopca czy dziewczynkę. Wygląda jednak na to, że wreszcie się udało. Wczoraj wieczorem gwiazda opublikowała wideo z gender reveal party, czyli wydarzenia, podczas którego ujawnia się płeć dziecka. Influencerka przekłuwa balonik i wysypują się z niego płatki. Wtedy jednak kolorowe wideo staje się czarno-białe. Nie wiemy zatem, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Sprytni fani aktorki skorygowali nagranie w programie graficznym. Według nich płatki są różowe, co miałoby wskazywać na dziewczynkę. 

 

Klaudia Halejcio - kim jest

Klaudia Halejcio od najmłodszych lat pojawia się w telewizji i teatrze. Rozpoznawalność przyniosły jej przede wszystkim role w takich serialach jak: Pierwsza miłość, Złotopolscy czy Przepis na życie. Pojawiła się także w programach rozrywkowych: w 2014 roku w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz w 2019 roku w Dance, Dance, Dance