W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Do grona świeżo upieczonych mam dołączyła właśnie Klaudia Halejcio. Informację o narodzinach pierwszego dziecka przekazała główna zainteresowana całą sprawą za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. 30-letnia celebrytka opublikowała wideo z córeczką, a także relację na Instagram Stories, w której zdradziła jej datę narodzin i opowiedziała o tym, jak czuje się w nowej roli. Oto wszystko, co wiemy.

Klaudia Halejcio została mamą po raz pierwszy!

W poniedziałek Klaudia Halejcio opublikowała wideo na Instagramie, na którym tańczy do piosenki Michaela Jacksona. Ale nie jest na nim sama. Towarzyszy jej córeczka, Nel, która przyszła na świat na początku miesiąca, a konkretnie 2 czerwca 2021 roku. Krótki film możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

„Jesteśmy już razem” – napisała Klaudia Halejcio na Instagramie. 

Co więcej, świeżo upieczona mama nagrała relację na Instagram Stories, w której zdradziła kilka szczegółów na temat porodu, a także swojego samopoczucia. Całość przebiegła dość sprawnie i bez komplikacji. Klaudia Halejcio (jak sama przyznaje) czuje się dobrze. Nie kryje swojej ekscytacji związanej z tym, że właśnie została mamą. Otwarcie przyznaje także, że wciąż towarzyszy jej ból, ale obecność Nel rekompensuje jej wszelkie niedogodności. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka i córeczka są już w domu.