Klaudia Halejcio zasłynęła jako aktorka. Jednak od kilku lat jest kojarzona przede wszystkim z działalnością w mediach społecznościowych. To jedna z tych celebrytek, które chętnie pokazują swoją codzienność na Instagramie. Ostatnio 32-latka podzieliła się z obserwatorami oraz obserwatorkami wyjątkową informacją. Potwierdziła, że zaręczyła się ze swoim partnerem i ojcem jej córki. Poza tym pokazała spektakularny pierścionek. 

Klaudia Halejcio potwierdziła zaręczyny

Klaudia Halejcio powiedziała tak! Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zaręczynami z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, z którym związana jest do 2020 roku i z którym ma niespełna dwuletnią córkę Nel.

 

Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub - wspólne mieszkanie - dziecko:) My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! - napisała Halejcio pod zdjęciami okazałego pierścionka.

Koleżanki z branży złożyły jej gratulacje oraz odniosły się do decyzji odejściu od typowej dla Polski kolejności. Najpiękniej jest żyć w zdrowiu, miłości i szczęściu PO SWOJEMU. Brawo! Jedyna słuszna kolejność, to taka, jaką sami Wy ustalacie - napisała Ewa Chodakowska.

Klaudia Halejcio zaręczyła się już dawno temu?

Przy okazji szczęśliwej nowiny Klaudia Halejcio przyznała również, że oświadczyny miały miejsce już dawno temu, czego mogli domyślić się spostrzegawczy fani. Piękną błyskotkę gwiazda nosiła już na palcu od jakiegoś czasu, dlatego najnowszy post oznaczyła przewrotnie hasztagiem #tajemnicapierscionka. Pierwsze plotki o zaręczynach Oskara i Klaudii pojawiły się w 2022 roku. W komentarzach można zobaczyć, że wytrwali obserwatorzy przejrzeli wszystkie zdjęcia gwiazdy i potwierdzają, że pierwsze z pierścionkiem pojawiło się na jej Instagramie 14 kwietnia. Pierwsze zdjęcie z pierścionkiem pojawiło się 14 kwietnia, wiec podejrzewam że zaręczyny były 13 kwietnia 2022, dlatego teraz Klaudia wrzuciła zdjęcie w rocznice :) - czytamy.

Jeśli tak, to gratulujemy nie tylko zaręczyn, ale i pierwszej rocznicy!