Swoją polską premierę miała pod koniec października. Wtedy też Samantha Young po raz pierwszy odwiedziła nasz kraj, by w Krakowie i Warszawie spotkać się ze swoimi fankami w ramach trasy promocyjnej Ostrożnie z miłością. Dlaczego z fankami? Bo to właśnie do kobiet skierowane są jej książki. Choć na swoim koncie ma literaturę młodzieżową, od jakiegoś czasu specjalizuje się we współczesnych romansach dla dorosłych. Opowiadają one historie, które miałyby szansę zdarzyć się także wam. I z taką myślą do ostatniej strony doczytacie jej najnowszą powieść erotyczną, którą specjalnie dla Glamour.pl zrecenzowały nasze czytelniczki. Oto, co sądzą o Ostrożnie z miłością Samanthy Young, która ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Ta książka spodoba się wszystkim fankom „50 twarzy Greya”! Nowa erotyczna powieść idealna na jesienne wieczory za moment ukaże się w Polsce >>>
 

Małgorzata, 25 lat

W październiku, dzięki redakcji Glamour w moje ręce trafiła najnowsza książka Samanthy Young, „Ostrożnie z miłością”. Książka ta opowiada historię dwojga ludzi, których drogi los złączył nie jeden raz. Przypadkowe spotkanie perfekcjonistki Avy z aroganckim Szkotem Calebem niesie ze sobą serię niespodziewanych zdarzeń. Niemiłe zetknięcie na lotnisku, wspólny lot, a następnie pikantna noc – czy można zrobić coś bardziej szalonego? Dla Avy jest to jednorazowa historia, o której ma zamiar przypominać sobie w chwilach samotności. Czy jednak jej się uda? Po powrocie do Bostonu znów spotyka Szkota kontynuują romans. Czy to uśmiech losu czy wręcz fatum? Odpowiedz kryje się na 400 stronach powieści. Jeśli szukacie książki na miły wieczór, dzięki której uwierzycie, że miłość można spotkać w każdym momencie życia – to książka dla Was. W jej fabule zawarte są nie tylko gorące opisy łóżkowych przygód (z nieziemsko przystojnym facetem!) ale również skomplikowane relacje międzyludzkie. Warto zauważyć, że nie tylko dwójka głównych bohaterów ma intrygującą przeszłość. Historia Harper oraz Jamiego również jest dla nas zagadką. We współczesnym pędzie życia warto znaleźć chwilę na odetchnięcie z książką w ręku – a ta nadaje się do tego perfekcyjnie. Niesie ze sobą nurtujące pytanie - czy pozwolimy sobie na kolejne złamane serce w imię miłości? Jeśli intryguje Was odpowiedź, zapraszam do przeczytania „Ostrożnie z miłością”.


Aneta, 36 lat

Z twórczością tej autorki miałam styczność po raz pierwszy i nie żałuję ani chwili spędzonej z lekturą. Seria przypadkowych zdarzeń doprowadza do spotkania, które pewnie na zawsze zostanie w pamięci pary głównych bohaterów Avy i Caleba. I choć na początku główny bohater budzi moją niechęć, to wraz z kolejnymi kartami powieści przeradza się ona w... sympatię.

W zasadzie nie wiem który z bohaterów przypadł mi bardziej do gustu, jednak na pewno są to postaci wielowymiarowe, ludzie z przeszłością i po przejściach, których nie można ocenić jednoznacznie. I właśnie dlatego ,,ciągnie” czytelnika do nich tak bardzo, że nie chce się ich oceniać, a tłumaczyć ich zachowanie i wyciągać wnioski, co nimi kieruje, że są tacy a nie inni.

Ava jest bardziej ,,ułożona” i zależy jej bardzo, by ludzie postrzegali ją jako tę lepszą. Caleb to outsider, któremu wszystko jedno, co sądzą o nim inni. I właśnie dlatego ta relacja jest tak ciekawa i gorąca, bo jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają.

Bardzo im kibicowałam, a sposób w jaki autorka opisywała ich relacje tyko mnie do tego nakręcał. I tu postawie trzy kropki.

Pozycja warta polecenia. Idealna na Gwiazdkę zarówno dla mamy jak i siostry.


Julia, 21 lat

Zrecenzować książkę mogę dzięki uprzejmości Glamour Polska, której to redaktor przesłała mi egzemplarz książki Samanthy Young „Ostrożnie z miłością”. To bestsellerowa autorka także powieści dla dzieci i młodzieży, wielokrotnie nagradzana, głównie za historie miłosne. Jej najnowszą książkę czyta się przyjemnie, w domowym zaciszu, pod kocem - szczególnie podczas aktualnej zimowej pogody. Już od początku czuć sympatię do głównej bohaterki, Avy. Książka jest pełna zabawnych zbiegów okoliczności, ale nie zabraknie również namiętności, rozbudowanej i skomplikowanej relacji damsko-męskiej. Polecam fankom Greya, ale szczególnie tym, które wolą czytać o sferze emocjonalnej niż fizycznej. Kupcie prezent swoim przyjaciółkom :)

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian edytorskich w nadesłanych tekstach.

Zobacz także: Książki erotyczne dla kobiet. Zapomnijcie o „50 twarzach Greya”! >>>