Miejskie, nowoczesne minimalistyczne. Do tego świetnie skrojone. Doskonale leżą na sylwetce. Pozwalają na stworzenie szafy kapsułowej, jak i wpisują się w popularny trend quiet luxury. Takie są ubrania polskiej marki BOMBSHE a ich charakter bardzo dobrze oddaje najnowsza kampania opowiadająca historię zainspirowaną rytmem dużego miasta.

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w Berlinie, przez Jagodę Lulę, a za wizją kreatywną sesji stoi Martyna Olszak. Minimalizm jest dla nas inspiracją i jednocześnie ciągłym wyzwaniem. Chcemy pokazać, że prostota w modzie może być równie intrygująca i piękna jak bardziej skomplikowane projekty. Dlatego nasza kolekcja łączy w sobie minimalistyczny design z funkcjonalnością i wygodą – mówi Katarzyna Heider-Pryjma, CEO BOMBSHE.Najnowsza kolekcja BOMBSHE to nie tylko minimalistyczny design i wygoda, ale również dbałość o środowisko naturalne. Od początku działalności marki, ważne było tworzenie dla osób, dla których ochrona środowiska jest priorytetem. BOMBSHE produkuje swoje ubrania w Polsce, w zgodzie z zasadami etycznymi i ekologicznymi, a 90% prądu wykorzystywanego przy tworzeniu ubrań wytwarza samodzielnie.W najnowszej kampanii, modelki Martyna Wilczyńska i Kamila Głębowska prezentują klasyczne, beżowe marynarki oraz cygaretki w minimalistycznym stylu, które świetnie sprawdzą się w miejskiej przestrzeni i życiu w biegu.

Stawiamy na wygodę, bo wiemy, że w dzisiejszych czasach życie jest bardzo intensywne, a ciągłe pośpiech i stres towarzyszą nam na co dzień. Chcemy, żeby nasze ubrania były dla naszej klientki wsparciem w codziennych wyzwaniach, a jednocześnie wyglądały świetnie i były wyrazem jej indywidualnego stylu – dodaje Kasia.

Dodatkowo z myślą o swoich klientkach BOMBSHE przygotowało bezpłatny ebook o szafie kapsułowej, w którym każda kobieta znajdzie porady, jak zminimalizować swoją garderobę, a jednocześnie mieć wiele możliwości do tworzenia stylizacji.BOMBSHE to marka dla kobiet, które cenią sobie minimalistyczny styl i dbałość o środowisko. Produkty dostępne są na stronie internetowej.