Pierwsza kolekcja zaprojektowana przez modelkę we współpracy z marką Tommy Hilfiger zadebiutowała podczas tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku. Dwa dni po pojawieniu się kolekcji w sklepie internetowym, wszystkie modele zostały wyprzedane, włącznie z wszystkimi sztukami zapasowymi. Po globalnym sukcesie projektant ogłosił, że top modelka nadal będzie ambasadorką marki.

Podobnie jak w przypadku pierwszej współpracy, wiosenna kolekcja "❤️ To Be Part" obejmować będzie projekty odzieży, obuwia, akcesoriów i zapachu, których twarzą zostanie Gigi. Aby zwiększyć zainteresowanie (o ile to jeszcze możliwe) wokół powstającej kolekcji, Hilfiger i Hadid postanowili zaangażować do tego swoich fanów. 

Na oficjalnym Instagramie marki zostały umieszczone krótkie wideo, w których zobaczyć możemy przykładowe projekty damskich bomberek i koszulek polo. Aby wybrać swoje ulubione, należy napisać w komentarzu numer przypisany wybranej rzeczy oraz emotikonę serca. Zaprezentowanych w ten sposób zostanie 14 produktów, które swoją premierę będą miały w lutym 2017 roku podczas pokazu mody.

My już dokonaliśmy wyboru. Jaki jest Wasz wybór?